Skocz do zawartości
Forum

Ile kosztuje depilacja laserowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Koszt depilacji zależy od tego jaka jest to depilacja.Czy jest to depilacja nóg woskiem, czy może jednak decydujemy się na depilację w profesjonalnym salonie czyli laserową.Sama zdecydowałam sie na to drugie, dobrze wcześniej oczywiście poczytałam sobie o poszczególnych laserach oraz staneło na laserze light sheer, który daje ponoć najlepsze efekty.

[reklama usunięta]
Najbardziej opłaca się decydować na pakiety zabiegów.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Koszt depilacji wąsika zależy od tego, gdzie wykonasz ten zabieg. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalny zabieg w porządnym salonie dermatologicznym, to może to być koszt nieco wyższy, ale masz pewność że został wykonany dobrze, nie wyskoczy żadne podrażnienie na skórze.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Teraz juz te zabiegi nie sa takie drogie jak kiedyś. Poza tym chodzisz na nie w odstępach około 5 tygodniowych.  Uważam, że to jest bardzo dobra inwestycja 🙂  Ja chodziłam na zabiegi na nogi  i bikini do salonu [reklama usunięta] w Warszawie  i  zdecydowanie polecam to miejsce.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

To zależy jakiej partii ciała – ja na przykład za jeden zabieg na nogi dałam 500 zł (łydki + kolana + uda), wszystko dzięki promocji [reklama usunięta], a efekty były super, wystarczyły trzy zabiegi, które trwały każdy może 20 min. (mają jakiś superowy sprzęt z Ameryki ;-), widać, że działa).

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość malwinna

Miałam sesję zabiegów depilacji w salonie Mariposa w Warszawie  jestem bardzo zadowolona! Wybrałam ich bo pracują na laserze vectus i mają bardzo dobre opinie, także szczerze polecam . Często mają promocję, więc warto obserwować.

Odnośnik do komentarza

Wąsik to dosyć krępujący temat, ale w tym przypadku jedynym ratunkiem jest depilacja laserowa, bo częste golenie maszynką lub wyrywanie włosków woskiem tylko pogrubia włoski. W przypadku depilacji sprawdzona jest klinika medycyny estetycznej [reklama usunięta]. Same efekty utrzymują się u mnie od ponad roku.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mogę polecić depilację laserową, gdyż jest to jedyna metoda, która pozwala pozbyć się na stałe owłosienia.  Już po 5 zabiegach włoski przestały mi odrastać i nie musiałam golić się innymi metodami. Ceny są różne , ja chodzę do salonu Mariposa w Warszawie i tam są spore promocje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...