Skocz do zawartości
Forum

Depilacja wąsika... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Nogi kiedyś depilatorem, w ciąży wróciłam do maszynki, bo mi się jakoś organizm wyczulił na ból, ale dzisiaj zamierzam odświeżyć z nim przyjaźń :P Nawet specjalnie wyhodowałam podczas @ trochę dłuższe owłosienie

Jesli chodzi o depilację laserową to planuje się wybrać na jesieni, ale nie na wąsik ale na pachy. Denerwuje mnie to codzienne golenie maszynka no i mam spore podrażnienia przez to [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

wasik jest najlepszy do usuniecia laserem, wiec sie nie martw.
jak juz zrobisz to bedziesz zalowala, ze tak pozno sie zdecydowalas i zylas jako kobieta z wasami 🙂
u mnie akurat wasik wyszedl dosc srednio (jest o niebo lepiej, niz bylo), bylam chyba na 5 zabiegach roznymi laserami i jeszcze troche go zostalo, ale mialam go we wszystkich kolorach i musze dokonczyc depilacje.
rob smialo aleksandrytowy i light sheer, ipl nikomu nie polece, bo ledwo z zyciem uszlam z bolu a histeryczka nie jestem.
przerw i mocy to juz nie pamietam.
zdazysz smialo do lata, posmarujesz depilowane miejsce faktorem i juz.
szczerze zachecam, nie ma czego sie bac a wygoda nie do przecenienia.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja polecam laserowe usunięcie parę zabiegów i z głowy każde owłosienie, ale trzeba pamiętać że ciąża czy zmiany hormonalne mogą przywrócić odrastanie włosów- już nie tak silnie, ale może tak się zdarzyć, wiem bo u mnie tak było [reklama usunięta] .

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

taki wasik jest najlepszy do usuniecia laserem, wiec sie nie martw.
[reklama usunięta]
jak juz zrobisz to bedziesz zalowala, ze tak pozno sie zdecydowalas i zylas jako kobieta z wasami 🙂
u mnie akurat wasik wyszedl dosc srednio (jest o niebo lepiej, niz bylo), bylam chyba na 5 zabiegach roznymi laserami i jeszcze troche go zostalo, ale mialam go we wszystkich kolorach i musze dokonczyc depilacje.
rob smialo aleksandrytowy i light sheer, ipl nikomu nie polece, bo ledwo z zyciem uszlam z bolu a histeryczka nie jestem.
przerw i mocy to juz nie pamietam.
zdazysz smialo do lata, posmarujesz depilowane miejsce faktorem i juz.
szczerze zachecam, nie ma czego sie bac a wygoda nie do przecenienia.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

No ja mam z tym problem. Mam piękne ciemne włosy, które uwielbiam ale wiąże się to równiez z mocniejszym owłosieniem na całym ciele. Gdyby ktoś wiedział z czym mam problemy haha 😄 To by mi pewnie tak włosow nie zazdrościł.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Odnośnik do komentarza

Chyba dla większości Kobiet to bardzo wstydliwy problem. W moim przypadku sprawdziła się depilacja laserem. Fakt, że na początku myślałam że to drogie jednak po czasie okazało się, że komfort jest niesamowity. Polecam laser z całego serca [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kiedyś wąsik goliłam plastrami z woskiem, ale było to strasznie bolesne i niestety owlosienie odrastalo. Na początku października zapisałam się na depilacje shr in motion w [reklama usunięta]. Zabiegi nie bola i już widze efekt. Mam nadzieje, ze w koncu pozbede się czerwonych krostek po goleniu.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem - powinnaś uregulować gospodarkę hormonalną. To androgeny powodują takie wybryki, a produkują się one najczęściej w tkance tłuszczowej. 

Jeśli nie sprawdza się u Was wosk, polecam pastę cukrową - jest delikatniejsza. Można depilować nią całe ciało, jak również twarz, poza tym jest wydajniejsza i wystarcza na dłużej:

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Również mogę polecić depilację laserową, gdyż jest to jedyna metoda, która pozwala pozbyć się na stałe owłosienia z tej okolicy. Już po 5 zabiegach włoski przestały mi odrastać i nie musiałam golić się innymi metodami a co więcej pozbyłam się podrażnienia tej okolicy.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...