Kącik dla mam

Powrót do formy (i sylwetki) po ciąży

Odpowiedzi znajdują się poniżej

talvia

talvia

po ciąży zamierzam biegać i zapisać się na jakąś zumbę czy coś, żeby się wyskakać :)

50384 talvia Kobieta, 30 lat, Wrocław
Cynamon

Cynamon

Też zastanawiałam się nad zumbą albo fitnessem - byle wyjść z domu, oddać dziecko w ręce kochającego tatusia i w końcu zająć się sobą :)

43657 cynamon Kobieta, 49 lat, Warszawa
Kashubie

Kashubie

BArdzo polecem wyjście z domu ze dwa razy w tygodniu bez Dzidziusia, dla siebie:) na jakieś zajęcia czy cuś. Tatusiowie są po to, by też trochę dziećmi się zająć, a mama ma w tym czasie możliwość odżyć. Dodaje to niesamowicie siły i ochoty na zajmowanie się maluchem :)

49417 kashubie Kobieta, 30 lat, Wejherowo
Margeritka

Margeritka

dariia
Pomożecie co na ból gardła w czasie ciąży???

tabletki do ssania tantum verde, wydaje mi się, ze w ciąży można, poza tym naturalne soki lub herbata z miodem i cytryną, gardło można przepłukać płynem do płukania ust po myciu zębów, podobno pomaga

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
~hehlo

~hehlo

ja na siłownie nie wybrałabym się ale kupiłam na avans.pl matę i orbiterek i w domu trenuja jak obok śpi sobie majka. To mi odpowiada bardzo. A ten sklep ma teraz fajną akcje więcej pod linkiem dla zainteresowanych http://www.avans.pl/lp,ocen-i-zyskaj

~Justyna66

~Justyna66

Mi po ciąży pojawiły się halluksy czy któraś z Pań leczyła się w Centrum medycznym Panacea? w Poznaniu? ponoć leczy tam dr. Popow Marcin słyszy się że to dobry lekarz jeden z tych najlepszych czy ktoś miał z nim kontakt ?

~Studentka

~Studentka

Witam serdecznie. jestem studentką położnictwa i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w celu zgromadzenia niezbędnych informacji potrzebnych do napisania pracy magisterskiej. Ankieta skierowana jest do Pań, które urodziły nie później niż 6 miesięcy temu. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Z góry dziękuję i pozdrawiam. http://www.ebadania.pl/c7b04d92937cb20b

martamama

martamama

Jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to nie trzeba w jej trakcie przerywać całkowicie ćwiczeń. Jeszcze z widocznym brzuszkiem można ćwiczyć lekkie ćwiczenia. Wtedy o wiele łatwiej po porodzie będzie wrócić do formy. To, kiedy zacząć znowu ćwiczyć zależy od tego czy poród był naturalny czy przez cesarskie cięcie oraz od tego, w jakim stanie jesteś. Ćwiczyć można już wtedy, gdy wszystko się pogoi i będzie to bezpieczne. Z dzieckiem jest dużo ruchu, więc już to zapewni Ci porcję ćwiczeń. Oprócz tego postaraj się wygospodarować czas na ćwiczenia fitness. Pomyśl o diecie, która będzie składała się z urozmaiconych produktów, które dadzą Ci siłę i nie będę zbyt kaloryczne.

49580 martamama Kobieta, 40 lat, Kraków
Lonka27

Lonka27

Mały ma rok a ja nadal walczę z kilogramami. Ale nie poddaję się i dbam o siebie. Ostatnio nawet kupiłam sobie prostownicę. Lubie ładnie wyglądac mimo nadprogramowych kilogramów. Kupiłam taka lepsza z babyliss i za jednym pociągnięciem proste włosy.

47346 lonka27 Kobieta, 31 lat, kielce