Kącik dla mam

depresja poporodowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~primabalerina

~primabalerina

Wsparcie partnera dużo daje. Pomaga przezwycieżyć te ciężkie chwile. Jeśli jednak, uważasz że to moze nie pomóc w 100%, polecam Ci jesli jesteś z Warszawy bądź okolic uderzyć do tego gabinetu http://mind-spa.waw.pl/depresja/ mają rewelacyjne opinie. Ja nie byłam u psychologa, bo mi ta depresja dość szybko przeszła. Trzymaj się i powodzenia ;)

martamama

martamama

Depresja poporodowa jest zaburzeniem spowodowanym tym, że ciąża i poród to trudny czas dla psychiki kobiety. W leczeniu depresji poporodowej stosuje się farmakoterapię. Kobieta nie może wtedy karmić swojego dziecka, ale mimo to ma większe szanse na nawiązanie z nim kontaktu gdy jej stan po lekach się poprawi. Zdecydowanie lepiej udać się do specjalisty niż leczyć w tym przypadku ziołami i lekami bez recepty. Odwiedzenie psychologa także pomoże. Rozmowa z wykwalifikowaną osobą przyniesie pozytywne skutki. W tym okresie dużym wsparciem dla kobiety powinien być jej partner życiowy i rodzina.

49580 martamama Kobieta, 40 lat, Kraków
Dziubala

Dziubala

danonekk, depresja poporodowa może dopaść każdą mamę. Łatwiej z niej wyjść, gdy ma się oparcie w bliskich. Masz kogoś takiego?

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
es_ze

es_ze

Nie walczyć. Zaakceptuj ale jednocześnie staraj się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej potrafisz. Miłość do dziecka przyjdzie po czasie.

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 40 lat, już nie Kraków