Kącik dla mam

Studia po 30?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Liemieniak

Liemieniak

Zawsze warto próbować jak dla mnie. Nigdy nie jest za późno na to ;)

55455 liemieniak Kobieta, 30 lat, Wrocław
~obywatelmarta

~obywatelmarta

Ja też uważam że warto spróbować. NIe ważne ile masz lat tylko zapału w sobie. Polecam ci uczelnie na której sama studiowałam po urodzeniu syna - WSH we Wrocławiu. Mają dużo fajnych kierunków i dobrze uczących wykładowców

morwinka

morwinka

Kochana warto jest spróbować i to bez wątpienia. Jesteś jeszcze młoda. Jeśli nie zaczniesz studiować to będziesz się potem zastanawiała przez wiele lat co by było gdyby.....

Sama na Twoim miejscu na pewno bym poszła na studia jakbym miała chęci i możliwości :)

60289 morwinka Kobieta, 52 lata, Gliwice
dolomi

dolomi

A dlaczego by nie? Jak wiesz, w czym się odnajdujesz i z czym sobie dobrze radzisz, a z różnych powodów nie poszłaś wcześniej na studia albo skończyłaś taki kierunek, który się nie przydał, to dlaczego nie? Alternatywą są też kursy zawodowe, które pozwalają nawet szybciej się przebranżowić. Albo szkoły podyplomowe, tylko one mają trochę ubogie programy nauczania i nie wszystkie kierunki otwierają się w każdym mieście. Ale nigdy nie jest za późno na naukę i zmianę zawodu :)

60314 dolomi Kobieta, 30 lat, Warszawa
~Stacy

~Stacy

A dlaczego nie? Ja właśnie od października zaczynam studia, takie, o których myślałam od dawna. Związane z bankowością, ekonomią (jestem po liceum ekonomicznym i pracuję w zawodzie) - wybieram się na WSB w Chorzowie, mają bardzo dobre opinie.

paulinakow12

paulinakow12

Zaczęłabym studia, gdybym wiedziała, co dalej albo miałoby to uzupełniać moją wiedzę potrzebną do pracy. Sama myślę o kosmetologii, ale na razie zajmuję się małą i chodzę na różne kursy żeby się dowiedzieć czegoś więcej w krótszym czasie. Już co nieco umiem... primer do rzęs, frezarki i inne akcesoria nie są mi obce, ale wiadomo... Gdybym poszła na studia mogłabym wykonywać inne zabiegi. Poczekam jeszcze 5 lat jak Oliwka podrośnie i wtedy się zastanowię. A jeśli ty masz okazję to jasne, rozwijaj się :)

60651 paulinakow12 Kobieta, 39 lat, Ruda Śląska