Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Mlode mamy na szacunek tesciowej trzeba zasluzyc. Sama zyje z mezem 42 lata i nigdy nie bronilam jazdy do tesciowej a wrecz nieraz kazalam mezowi jechac odwiedzic .Nigdy sie nie klocilysmy  owszem nieraz sie posprzeczalysmy ale kazda z nas miala prawo swoje zdanie wyrazic i tak bylo do konca jej dni. Nigdy nie oczekiwalam azeby co kolwiek mnie albo mezowi dawala sama miala mala emeryture .Mam 3 synow sa zonaci. Dzieci swoje tez uczylam szacunku do tesciowych do mnie i meza i rozwiazywalismy problemy razem. A dobrym przykladaem ktory wyniesli z domu jak najmniej zwiezac sie kolezankom poniewaz wtracajac sie w malzenstwo pogarszaly  miedzy nimi relacje a wrecz nieraz jak sie slyszy rozwalaly malzenstwa .Oni sami musza jak najwiecej z soba rozmawiac i problemy rozwiazywac miedzy saba  mozna im w tym pomoc ze strony rodzicow jednych lub drugich ale nie odciagac ich od siebie poniewaz w takich malzenstwach zawsze pokrzywdzone sa dzieci .

Odnośnik do komentarza
Gość Basia. Glogow
W dniu 9/1/2009 o 1:45 PM, Edzia napisał:

Witam mam na imię Edyta mam 31 lat. Od niespełna 10 lat szczęśliwa mama dwójki dzieci. Miesiąc po ślubie zaszłam w ciążę, przerwałam studia i tak siedzę już w domku 10 roczek. W 2006 roku urodziło mi się drugie dziecko. Zapraszam serdecznie na forum panie, które podzielają mój los:36_2_27:. Możemy podzielić się swoimi doświadczeniami, lub po prostu poklikać sobie. Pozdrawiam serdecznie.

Witam, mam 33 lata i tak jak ty od 10 lat siedzę w domu choć ja mam 3 dzieci Filip 10 lat, Julita 6 i Hubert 3 latka. Chętnie utrzymam kontakt z kimś w takiej samej sytuacji jak moja ☺️

Odnośnik do komentarza
Gość Marta mama

Dziewczyny, dlaczego nie piszecie, że pracujecie w domu? Przecież określenie "siedzę w domu", nie jest zgodne z prawdą. Pracujecie zajmując się dziećmi i domem. 

Pozdrawiam, 

Marta, matka 15 i 10 latków. Od 15 lat pracuję w domu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Żaneta
W dniu 8/3/2020 o 4:45 PM, Gość Marta mama napisał:

Dziewczyny, dlaczego nie piszecie, że pracujecie w domu? Przecież określenie "siedzę w domu", nie jest zgodne z prawdą. Pracujecie zajmując się dziećmi i domem. 

Pozdrawiam, 

Marta, matka 15 i 10 latków. Od 15 lat pracuję w domu. 

Za pracę dostaje się wypłatę. Mąż Ci płaci? Jeśli nie to, nie, nie pracujesz. Polecam definicję słowa praca.- "czynność zarobkowa". Możesz jedynie napisać że wychowujesz dzieci, ale nie pracujesz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/12/2020 o 12:01 AM, Gość Gość Żaneta napisał:

Za pracę dostaje się wypłatę. Mąż Ci płaci? Jeśli nie to, nie, nie pracujesz. Polecam definicję słowa praca.- "czynność zarobkowa". Możesz jedynie napisać że wychowujesz dzieci, ale nie pracujesz.

Jeśli ją utrzymuj, ma pieniądze na pewne wydatki to jej właściwie płaci w pewien sposób. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...