Kącik dla mam

Opinie o wkładkach ortopedycznych

~mama358

~mama358

moze przeczyta to mama ktora miala podobny problem, wiec bardzo proszę o opinie. Bedąc na bilansie 5 latka lekarz rodzinny stwierdzil u syna poczatek plaskostopia i lekka koslawosc kolan(dodam ze zaplata stopę do srodka), ortopeda zalecil cwiczenia i noszenie wkladek supinujacych i stad moje pytanie: jakie one powinny byc?? orientacyjenie w sklepie medycznym powiedziano mi ze przy plaskostopiu powinna byc pelota, widzialam tez "skrzydelka" przy pięcie lub na srodku stopy i prawde mowiąc nie mam pojecia które kupic. no i kwestia ceny... bo zaproponowano mi wkladke w przedziale 30-40 zl czy to nie za malo i czy to moze swiadczyc o slabej jakosci??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anaaa

anaaa

moja córa nosi wkładki bo koślawi kostki .. my mamy taki jakby podpiętek (za chwilę poszukam aby zdjęciem zobrazować) zapłaciłam ok 30 zł i nie mam zastrzeżeń do jakości .. no i pomaga przy regularnym noszeniu (wiadomo, że w nie każdy but wejdzie noga z taką dodatkową wkładką)
Dziwi mnie, że ortopeda nie powiedział dokładnie jaka to ma być wkładka skoro pod ta jedną nazwą są różne rodzaje.
My mamy coś takiego: http://www.orteo.pl/wkladki-ortopedyczne/kompleksowe-dzieciece-wkladki-ortopedyczne-korygujace-korytkowe-memo-pomaranczowe?gclid=CLDUotnt9ccCFQQNcwodenkBSg .. strona pierwsza lepsza jaka mi wyskoczyła.

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
Dziubala

Dziubala

Mama35, dziwne, że ortopeda nie określił dokładnie jaką wkładkę dziecko ma mieć, nie miałabyś dylematów przy zakupie. Ja kompletnie na tym się nie znam. Może jakbyś podeszła jeszcze raz do ortopedy "na minutkę", by go tylko dopytać jaka to ma być wkładka, to by doprecyzował.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
1szaf

1szaf

Też mi się wydaje, że powinien powiedzieć co dokładnie dziecku dolega.

48415 1szaf Kobieta, 34 lata, Poznań