Skocz do zawartości
Forum

Ciągle niewyspana


barbarac

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny . Szukałam wątków na temat problemów z zasypianiem , ale nic nie znalazłam więc stwredziłam ,ze założe wątek. Otóż od jakiegoś czasu budzę się co jakiś czas . Wgl mam problemy z zasypianiem. Ma któraś jakiś sprawdzony sposób na tego typu dolegliwości? Jakieś kropelki ? Albo tabletki ? Whatever kobietki ?Bo tak chodzić niewyspanym nie jest fajne przecież :( proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Barbarac, może zanim sięgniesz po jakieś leki czy suplementy, to najpierw przyjrzyj się temu co jesz i pijesz. Czy nie pijesz za dużo coli, pepsi, kawy, napojów energetycznych itp.? Czy nie jesz ciężkich kolacji przed spaniem? Słodyczy wieczorem?
A może jesteś zakochana? ;)
Jeśli z wyżej wymienionymi rzeczami jest ok, to zrób sobie choć podstawowe badania, żeby zobaczyć czy organizm dobrze funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Problem z zasypianiem to poważna sprawa. Sen składa się z czterech faz. W fazie trzeciej oraz fazie rem nasz organizm wypoczywa i odzyskuje siły. Każdy poprawny cykl snu składa się z czterech elementów, jeśli sen zostanie w którymś momencie zaburzony to cały proces rozpoczyna się od nowa. Może się zdarzyć, że śpiąc kilkanaście godzin będziemy bardziej zmęczeni niż po kilku godzinach snu. Wszystko zależy od jakości naszego snu. Przyczyną Twoich problemów może być zmiana miejsca, pory roku albo stres, który nie daje Ci zasnąć albo po prostu zbyt małe zmęczenie. Domowym sposobem na dobry sen jest szklanka ciepłego mleka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...