Kącik dla mam

Co robicie w wolnym czasie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

agrypina

agrypina

Czytam książki, oglądam seriale, zajmuję się sportem, spotykam ze znajomymi oraz chodzę na koncerty czy stand upy. Zależy, na co mam ochotę i co mi się chce robić w danej chwili.

59653 agrypina Kobieta, 30 lat, Łódź
aniakowal

aniakowal

w miarę możliwości staram się biegać :) o tyle fajnie, że z przyczepką, więc małą mogę brać ze sobą, tak że przyjemne z pożytecznym :)

59702 aniakowal Kobieta, 28 lat, Wrocław
wiolkakk

wiolkakk

Ja lubię wyskoczyć do mojego ulubionego salonu kosmetycznego i zrobić sobie doczepiane rzęsy. Najlepsze jest to, że kosmetyczki pracują na dobrej jakości produktach: https://beautylashes.pl/rzesy, więc włoski trzymają się naprawdę długo...

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom
magdalena79

magdalena79

Tak wlasnie powinno byc .. roznorodnosc pasji inspiracja dla innych. Kazdy wiadomo lubi w jakis tam specjalny sposob spedzac swoj czas. Ja odnalazlam sie natomiast w gotowaniu co moglbo jeszcze kilka lat temu czarna magia. Z pomoca przybyly mi materialy znalezione w intercie ktore bardzo ulatwily mi start. Kazdego dnia przegladam takze serwisy z przepisami .. najbardziej sobie cenie takie gdzie to uzytkownicy je dodaja np. https://uwielbiam.pl/przepis/zapiekanka-z-makaronem-szpinakiem-i-miesem-mielonym Swoja droga to bardzo smaczna zapiekanka .. robilam w zeszlym tygodniu na obiad. Oczywiscie w miare mozliwosci tez staram sie wymyslac jakies ciekawe potrawy i dzielic sie nimi z innymi :)

59753 magdalena79 Kobieta, 40 lat, Gdynia
~ChudzinkaTuzTuz

~ChudzinkaTuzTuz

Pojechaliśmy do Zatora na weekend majowy i pewnie za niedługo znowu pojedziemy. Planujemy teraz nocować w Western Camp, otworzyli nie tak dawno, sama baza same obozowisko robi wrażenie – dużo miejsca na noclegi i też dużo miejsca żeby sobie ognisko rozpalić, pospacerować itd.

~obywatelmarta

~obywatelmarta

Ja odkąd odkryłam aromaterapię, uwielbiam czas wolny przeznaczać na relaks przy pachnących olejkach eterycznych i czytanie książki

Kibic

Kibic

odkąd urodziła się córeczka w sumie nie bardzo wiem co to znaczy wolny czas ale to chyba niedługo minie i będziemy robić wypady tak jak kiedyś - spontanicznie na mecze, nad morze, do kina, do lasu

60941 kibic Kobieta, 38 lat, Gdańsk
~Ania_Wilanow

~Ania_Wilanow

Ja szukam właśnie trenera personalnego. Trzeba jakos wrócić do formy a moje oczko w głowie ma juz 6 miesięcy! Znacie w Warszawie jakiegoś trenera, dla którego przyjście na zajęcia z dzieckiem nie jest problemem?