Kącik dla mam

Wakacje z 3-latkiem nad morzem - gdzie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mrkoiuo

~mrkoiuo

Jeśli chodzi o Grecję to w tym kraju specjalizuje się biuro [reklama usunięta]. Miałem okazję z nimi jechać na 10 dni na Riwierę Olimpijską, dokładnie miejscowość nazywa się Panteleimonas. Nocleg w ośrodku Symposio nad samym morzem. Podobały się zwłaszcza dodatkowe wycieczki do Salonik, czy Meteor – wiszących klasztorów. Pani Karolina, która opiekowała się grupą podczas wycieczki opowiadała z takim biglem, że nie nudziłem się ani przez moment!

~olkaam

~olkaam

Byłam z moimi dziećmi nad morzem w miejscowości Międzyzdroje. Nocowaliśmy w wynajętym mieszkaniu w [reklama usunięta]. Lokum niezwykle komfortowe. Krótki spacerek i jesteśmy na plaży. Polecam

~Gosia_mama

~Gosia_mama

Ja zawsze jeżdżę z Itaką, bo mają bardzo fajne animacje dla dzieci (Klub Przyjaciół Itaki) - dzieciaki zadowolone i dopilnowane, a ja mogę trochę poczytać na plaży

Weronika_N

Weronika_N

Nad morze to najlepiej do łeby albo ustki:) bałabym się brac takiego maluszka za granicę do takich ciepłych krajów jak grecja, turcja, czy egipt, bo nawet w cieniu można się tam mocno poparzyć, a dzieci maja bardzo delikatną skórę...

51813 weronika-n Kobieta, 30 lat, Warszawa
~kratolina

~kratolina

ja z kolei z dzieciakami na wakacje wolę zawsze wybrać bardziej spokojne i mniej zatłoczone miejsce, super jest w agroturystyce Brzezina, malowniczo, piękna przyroda, cisza i spokój a jezioro też bardzo urokliwe, no i dla mnie wielki plus że domki sporo więc spokojnie możemy do jednego jechać jeszcze z moją siostrą i jej rodzinką i fajnie spędzić czas

~jolakam

~jolakam

Bardzo fajnym miejscem zarówno dla dzieciaków jak i dla rodziców jest Dźwirzyno i hotel Senator. Fajne dla dziaciaków, bo sa tam naprawdę fajni animatorzy i dzieci zawsze mają zajęcie. Rodzice za to mogą zrelaksować się w hotelowym spa, ostatnio mają w ofercie rytuału saunowe i są świetne. Co do lokalizacji, to morze jest dosłownie parę kroków od obiektu, a dookoła hotelu jest las. Według mnie idealne miejsce dla rodzin z dziecmi.

~mirelia39

~mirelia39

Proponowałabym wybrać miejscowość , w której jest wiele atrakcji dla dzieci. Tak aby maluchy się nie nudziły. Nie piszę tutaj koniecznie o największych miejscowościach .Ale nie rezerwujcie sobie również noclegów w jakiejś dziurze zabitej dechami bo jak będzie kiepska pogoda to będziecie męczyli się zarówno Wy jak i dziecko.
Polecam tutaj szczególnie
Kołobrzeg
Hel
Władysławowo
Sopot
Noclegów możecie poszukać na tej stronie: http://www.sunandsnow.pl/index.php . jest tutaj sporo mieszkań na wynajem.

yoasia

yoasia

Jeśli nie obawiacie się dalszych podróży to mogę polecić greckie Korfu i Hotel Messonghi Beach Holiday Resort. Sama byłam z córą jak miała 4 latka, piękny hotel, przy plaży, z brodzikami dla dzieciaków. W ofercie Itaki bardzo często można trafić na okazje, właśnie z takiej skorzystałam. Teraz planuję kolejne wakacje z nimi. :)

52288 yoasia Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Krisssy

~Krisssy

Na wakacje z dzieckiem mogę polecić bardzo fajne miejsce w Darłowie [reklama usunięta]. Byliśmy już dwukrotnie, a w tym roku wybieramy się pod koniec sierpnia. Świetne miejsce - bardzo przyjazne dziecku i wczasom rodzinnym. Blisko do plaży (3-4 minuty spacerem jakieś 400 metrów), piękny port blisko po drugiej stornie kilometr dalej gigantyczny park wodny (na wypadek niepogody). Same apartamenty - na piątkę z plusem. Bardzo czysto bardzo schludnie, nowocześnie, kazdy ma full wyposażoną kuchnię więc można samemu wszystko przygotować (dla mnie to akurat gigantyczny plus). Polecam - warto, na prawdę warto.