Skocz do zawartości
Forum

Vitapil dla mam i kobiet w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę już coś powiedzieć o vitapil lotion. używam jakieś 3 tygodnie i zauważyłam już małe włoski przy skórze głowy, to bardzo podobny efekt jak po tabletkach. z wypadaniem jeszcze nie jestem pewna, wydaje mi się, ze trochę mniej widze włosów na szczotce, ale muszę go jeszcze trochę poużywać. jest wydajny jeszcze na pewno na trochę wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia Mamusia

urodziłam 5 miesięcy temu. Karmię intensywnie. W trakcie ciąży miałam piękne włosy, a teraz... raaatunkuuu... Włosy wypadają mi całymi garściami. czytam tu o tej odżywce Vitapil lotion. Czy można to stosować kiedy się karmi piersią? Czy na pewno nie zaszkodzi? Potwierdzacie

Odnośnik do komentarza

Gosia, tak możesz bez najmniejszych obaw stosować vitapil lotion podczas karmienia, jest to zawarte w ulotce tego produktu. Ja używam. Zostało mi już tylko trochę. Regularnie po umyciu włosow stosuje, sprawuje się super. Włosy mniej wypadają, rosną nowe i od głowy baby hair, więc wszystko działa tak jak powinno. Nie musisz się martwić, na pewno warto spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Gość KlaudiaJon

Vitapil Lotion i Vitapil Mama są dla młodych/przyszłych mam, koleżanka się suplementowała bo jej straasznie włosy wypadały :( już jest coraz lepiej, zadowolona z efektów, używała obydwu jednocześnie tak prowizorycznie bo była bardzo spanikowana że wyłysieje ale nic z tych rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...