Kącik dla mam

Co na prezent dla chłopca 10-latka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Daga68

Daga68

Wydaje mi się, że najlepszym prezentem dla chłopca w tym wieku są nieśmiertelne klocki lego. Prezent o tyle fajny, że chyba każdy lubi klocki, jest mnóstwo klocków do wyboru, a rodzice chłopca nie będą mieć pretensji, że kupujemy dziecku kolejną grę komputerową.

51221 daga68 Kobieta, 31 lat, Łódź
~Rafik

~Rafik

Polecam wędkę, chłopcy lubią zajęcia na świeżym powietrzu

~Gościówka

~Gościówka

Mój synek jest odrobinę starszy. Miał urodziny niespełna miesiąc temu. W ramach prezentu urodzinowego kupiłam mu nowe mebelki do pokoju. Nawet pomagał mi wybierać! Nie uwierzycie jaki był dumny :) Wiem, że mebelki to spory wydatek ale jeśli masz w planie zmianę w najbliższym czasie, to możesz zrobić z tego prezent i sprawić dzieciakowi frajdę :)

lea80

lea80

Mój bratanek dostał od nas wejściówkę na tor kartingowy Legii [reklama usunięta] i był zachwycony; jak to chłopiec- samochody to jego pasja.

51613 lea80 Kobieta, 39 lat, Klonowa
ofelia

ofelia

W gust 10-letniego chłopca raczej nie jest ciężko trafić. Wydaje mi się, że jakiś fajny gadżet dla gracza powinien go ucieszyć. [reklama usunięta] Chyba niestety nie łudziłabym się, że ucieszy go bardziej kolejny zestaw klocków niż gadżet, który jest na topie.

52138 ofelia Kobieta, 34 lata, Wołyń
~ŻeKotka

~ŻeKotka

Swojemu synkowi podobnie jak @Gościówka pozwoliłam samemu wybrać meble do pokoju. Bardzo się z tego cieszył. Nawet chciał pomagać mężowi zbijać meble tak się mu to wszystko spodobało. No i koledzy są pod wrażeniem meblowych opowieści ;)

~Karola86

~Karola86

@ŻaKotka, dobrze pomyślane :) Może zrobie podobnie i swojemu urwisowi też pozwolę wybrać co nieco do pokoju. Będzie się chłopak cieszył ;D

~TetiannA

~TetiannA

Ja jednak wolę sama wybrać wszystko dla swojego. Poza tym on nie lubi chodzić po sklepach, tym bardziej meblowych, a wydaje mi się, że wiem co mniej więcej chciał :)

~Justice

~Justice

My wybraliśmy sie do jednego salonu i tam wybraliśmy meble. Mały nie lubi zakupów (typowe;)). Salon miał sporą ofertę więc nie mogliśmy narzekać. Kiedy tak biegaliśmy za meblami dla dziecka to wpadły mi w oko świetne meble modułowe. Teraz pora namówić starszego mężczyznę w domu na zmiany w salonie:D

Kmetka

Kmetka

Meble i nowa aranżacja pokoju to fajny pomysł na prezent :) Mój syn zawsze prosił o gry i klocki Lego, ale z takiego prezentu też by się cieszył.

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-61990.png

29884 kmetka Kobieta, 35 lat, na Sląsku