Kącik dla mam

Co na prezent dla chłopca 10-latka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monia65x2

~monia65x2

Ja prezenty od jakiegos czasu kupuje na stronie www.takapaka.pl/ za każdym razem obdarowani są zachwyceni

~janka4

~janka4

mój 10 latek szaleje za Nerfami, ale i tabletem, więc problem mam jakby z głowy bo kupujemy z mężem nie drogi tablet, na avans.pl taki kupie już za nie całe 200 zł

1szaf

1szaf

20 lat to najgorszy wiek z prezentami, bo albo na coś jest za mały, albo coś już ma :P Sama mam ten sam problem, bo niebawem syn siostry ma 11 urodziny :/ Ale chyba kupie mu karnet na jakieś gokarty :)

48415 1szaf Kobieta, 34 lata, Poznań
~shada

~shada

Mój prawie 11-sto latek już nie bawi się klockami, woli bardziej elektroniczne gadżety, jak kostka do tableta, nowe słuchawki itp.

~xassa

~xassa

Mój syn dostał fajną lampkę Aje Saturn, ledowa, bardzo dobrze oświetla biurko a podstawa zmienia kolory.

~AldonaX

~AldonaX

10 - latek to już duży chłopiec, może warto podarować coś co wzbudzi w nim ciekawość, rozwinie pasje;) może jakąś książkę historyczną (dla dzieci), może jakieś klocki, może gitarę, rolki :)

~Danka88

~Danka88

Ja proponuję zabrać chłopca na wycieczkę, teraz jest zima więc może na lodowisko? a na wiosnę, gdzieś na świeże powietrze, może do zoo lub juraparku?

~Ulkana

~Ulkana

Do zoo najlepiej latem, ale Jurapark na wiosnę, jak znalazł :D nie jest zbyt gorąco, więc swobodnie można spacerować wśród dinozaurów, a przy okazji nauczyć się czegoś o archeologii i prahistorii :)