Skocz do zawartości
Forum

Lakier hybrydowy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pitupitu

Ja robiłam w salonie kilka razy, ale nigdy nie utrzymał mi się dłużej niż 1 tydzień. Więc wydawanie na to kasy to dla mnie zbędny wydatek. Ostatnio próbowałam lakier Sally Hansen Miracle Gel, utrzymuje się tak samo długo, a mogę zrobić go w domu. No i jednorazowy wydatek to ok 50 zł, a malować można wiele razy (jak zwykły lakier). Do tego bez lampy i można normalnie zmyć zmywaczem.

Odnośnik do komentarza

ja wypróbowałam manicure hybrydowy i na pewno będę do niego wracać w okresie wakacyjnym, wtedy full serwis manicure i pedicure hybrydowy sa niezastąpione, caly urlop nie musze się martwic ze cos odprysnie :)
na co dzień używam lakierow wibo, nie niszcza paznokci tak jak hybryda i wytrzymują około 5 dni

lakiery wibo

Odnośnik do komentarza

Ulla u mnie ok tygodnia wytrzymało bez odprysków. wg instrukcji powinno ok 2 tyg. Ale zapewne też kwestia dokładności przy robieniu ich.

Tylko ja mam problem ze zmyciem i to mnie powstrzymuje przed kolejnym podejściem bo trwałość zachęca niebywale.
Zmywałam też dołączonym płynem do zestawu ale ani zmywanie ani namaczanie nie ruszyło ich ..koniec końców spiłowywałam co zniszczył paznokcie i chwile trwało nim wróciły do poprzedniej kondycji.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny polecam zakup drewnianych szpatułek do usuwania lakieru, wierzchni top należy spiłować nieco przed namoczeniem w acetonie a jak lakier nie schodzi to namaczać kolejny raz(nie piłować już lakieru!). Ja robię non stp i dzięki hybrydzie mam w końcu paznokcie(przy zwykłym lakierze zawsze miałam połamane i poodpryskiwane) :)

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo często robię sobie manicure hybrydowy. Z racji tego, że jestem mamą nie mogę sobie pozwolić na częste malowanie paznokci bo po prostu nie mam na to czasu. Zwykły, odpryśnięty lakier nie wygląda estetycznie. Za to hybryda trzyma się rewelacyjnie. Używałam lakierów wielu marek ale ostatnio przypadł mi do gustu lakier hybrydowy z Makear. Jest to nowa marka na rynku ale według mnie spokojnie konkuruje z tymi lakierami z wyższych półek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...