Skocz do zawartości
Forum

Spóźniony prezent od św. Mikołaja dla dziecka


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Ula u mnie tak było w tamtym roku, ale na szczęście Ola była zbyt mała, żeby zrozumieć spóźniony prezent od Mikołaja, a i tak dostała prezenty od nas, teściów i jeszcze z rodziny, więc nie odczuła tej straty, ale ja po nauczce z tamtego roku, w tym niczego nie zamawiałam przez internet, poza tym nas ratuje to, że święta spędzamy rodzinnie z dziadkami, więc tych prezentów dla dzieci jest sporo

Odnośnik do komentarza

Zwykle jest tak, że każdy z rodziny chce zostawić coś dziecku pod choinką. Myślę, źe jakby było o jeden prezent mniej, to by nie było nieszczęścia. Zastanawiałabym się, czy taki prezent, który kurier przyniosł by później, nie zostawić na Wielkanoc. Wszystko zależy od tego, co było zamówione. Sanki wiosną mogłyby się nie przydać ;)
Gdyby to miał być jedyny prezent, to zapakowałabym dziecku ulubiony słodyczek, a w osiedlowym sklepiku na p,ewno znalazłabym jakiś ciekawy zestaw kreatywny, ktory mógłby zainteresować dziecko. Na pewno znalazłabym jakąś książkę. W dzisiejszych czasach raczej nie ma co narzekać na ilość towaru w sklepie. Dzieci cieszą się, gdy "coś" dostaną.
A gdy są dzieci, które "zamawiają" coś niebotycznego, to pomyślą, że może rzeczywiście trzeba zmienić zachowanie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...