Skocz do zawartości
Forum

Jak spędzacie Święta Bożego Narodzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ( niestety...) oboje z męzem nie mamy juz rodziców , a tym samym nasza córeczka Amelka dziadków spedzamy co roku Wigilie u brata męża z cała ich rodzinka - baaaardzo liczną:) Jedziemy na swieta do Buska Zdroju, gdzie na Wigilii zazwyczaj jest ok.16 osob w tym 4 dzieci :) Wspanialy jest ten czas wspolnie spedzony, i ciesze sie ze nasze dziecko bedzie mialo takze piekne wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Gość tojamarkanna

Podbijam wątek, marzy mi się wyjazd w święta, najlepiej gdzieś w góry. Odpocząć, trochę pojeździć na nartach. Nie interesują mnie oferty zagraniczne, więc biura podróży odpadają. Gdzie polecacie szukać fajnych ofert? Znalazłam np. apartamenty sunandsnow w dobrych cenach, korzystałyście może? Warto?

Odnośnik do komentarza
Gość SabinaSkal

Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie wyjazdu na święta, żeby spędzić je inaczej niż przy stole, choince, z rodziną. Aż raz spróbowałam. I to był mega pomysł. Ustaliliśmy w rodzinie, że nie kupujemy sobie prezentów, nie przygotowujemy żadnej kolacji a te pieniądze przeznaczamy właśnie na wyjazd do hotelu, gdzie opłacamy pobyt i tam cieszymy się sobą i odpoczynkiem. To był nasz najlepszy prezent dla siebie nawzajem. Polecam wszystkim.
W tym roku ze względu na zły stan zdrowia jednej z prababć nie ma mowy o wyjeździe ale 2 dnia świąt wyjeżdżamy nad morze pooddychać świeżym powietrzem. Nad morzem w okresie zimowym jest najmniej smogu. Dla dzieci to szczególnie ważne.
Sun&snow.pl to coś podobnego do airbnb czy booking. To polska firma z taką bazą apartamentów, mieszkań na wynajem krótkoterminowy. Często mają promocję okazjonalne i dają gwarancję najniższej ceny danego apartamentu (który jak to zwykle bywa jest do wynajęcia przez wiele tego typu portali).

Odnośnik do komentarza
Gość alutka987

~tojamarkanna
Podbijam wątek, marzy mi się wyjazd w święta, najlepiej gdzieś w góry. Odpocząć, trochę pojeździć na nartach. Nie interesują mnie oferty zagraniczne, więc biura podróży odpadają. Gdzie polecacie szukać fajnych ofert? Znalazłam np. apartamenty sunandsnow w dobrych cenach, korzystałyście może? Warto?

Tak, korzystałam już kilka razy. Bylismy nad morzem i w górach, wszystko ok. Apartamenty bardzo ładne, schludne, czyste. Obsługa miła, zawsze dało się dogadać, jak nam czegoś brakowało.
Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam ten przedświąteczny czas :) Oprócz pieczenia pierniczków, szukania prezentów dla najblizszych lubię również wysyłać kartki rodzinie i przyjaciołom. Co roku tworzę jakąś grafikę z życzeniami, a potem drukuje w [reklama usunięta] Świetna sprawa w czasie internetu i smartfonów :) Zawsze dostarcza bliskim wiele radosci.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie mam zadnego prezentu, gdyz czasu brak na ich zakup, ale przynajmniej wiem juz co kupic
Mlody zyczy sobie jakis model statku do sklejania, do tego pewnie dokupie cos z Lego (uwielbia potwory z serii BIONICLE), starszej potrzebna jest nowa komorka, mlodsza wykonczyla druga prostownice, bez ktorej nie potrafi zyc, a co kupie Auxowi pozostanie na razie tajemnica (jeszcze tutaj zajrzy ). Teraz jeszcze musze znalezc czas na zakupy ;)
Bardzo mi się podobały również skarpetki [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...