Skocz do zawartości
Forum

Karmienie, mirena i ciąża?


malvi

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie,
Mam pytanie zanik uda mi się dostać do mojego lekarza. Może któraś z Was zna problem. Urodziłam 3m--ce temu dziecko. Po okresie połogu włożyłam wkładkę hormonalną mirena, jednak dziś wyczylam ja pod palcami podczas rutynowej kontroli niteczek. Nitki juz nie czuje za to wyczuwam plastikowy dół systemu mirena. Czy jest szansa żebym przy regularnych stosunkach ale również i przy karmieniu zaszła w ciążę? Zapewne jest to sprawa indywidualna jednak jakieś prawdopodobieństwo pewnie też jest szacowane. Może któraś z Pań ma informacje lub najchętniej doświadczenia w tym temacie, tzn wysuwająca się mirena a prawdopodobieństwo zajścia w ciszę podczas karmienia.
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Marlena

Odnośnik do komentarza

Dziewczęta ja po drugiej ciąży postanowiłam przestać truć się hormonami. Lekarz zainteresował mnie naturalną antykoncepcją, może wymaga większej dyscypliny, ale w dobie wszechobecnych nowotworów etc.. nie chcę aby moje dzieci odwiedzały mnie na cmentarzu ;( zaczęłam stosować naturalną antykoncepcję komputer cyklu myway. Wyznacza moje dni płodne i wówczas wiem, że seks bez prezerwatywy może skończyć się kolejną ciążą. Jest bardzo łatwy w użyciu i nie potrzebuje dodatkowych akcesoriów, jak to ma miejsce w przypadku innych tego typu urządzeń. Oprócz metody termicznej wykorzystuje również pomiary poziomu hormonu lh i jakość śluzu szyjkowego. Ja go kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...