Kącik dla mam

Dodatkowa praca w domu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Delicata

Delicata

Co chwile widzę ogłoszenia takie, jak to powyższe i mam wrażenie, że to jakiś straszny bubel jest. Może ktoś jasno wytłumaczyć o co w tym chodzi? Czy to kolejna piramida finansowa?

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
Dziubala

Dziubala

Może to mieć związek z firmami kosmetycznymi typu Avon, Oriflame itp. Albo z firmami ubezpieczeniowymi (szukanie klientów przez telefon). Albo z szukaniem klientów do tzw. marketingu szeptanego.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~IwonaMajer

~IwonaMajer

Bycie konsultantką jest jakimś wyjściem. Jednak bez rozbudowanej gałęzi klientów na początku nie zarobisz zbyt wiele, musisz się z tym liczyć. Dodatkowo także, często wymagany jest na początek wkład własny(wiem to z własnego doświadczenia), wzięłam kredyt [reklama usunięta] aby wykupić towar. Było ciężko na początku jednak z czasem zwróciło mi się wszystko z nawiązką i teraz już spokojnie wychodze na swoje.

czekoladowa23

czekoladowa23

Hmm... chyba tutaj trzeba szukać ale i mieć oczy szeroko otwarte. Dużo kobiet szuka takiej dodatkowej pracy i wpada w jakieś dziwne piramidy finansowe, MLM'y i inne takie historie. A może umiesz coś robić? Nie wiem... szyć, piec, ciasta? Zawsze przed świętami jest popyt na coś takiego, więc może w tym kierunku?

63845 czekoladowa23 Kobieta, 29 lat, Katowice