Skocz do zawartości
Forum

Dodatkowa praca w domu


Gość bereniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio bardzo modne stało się pisanie tekstów na zamówienie. Jest to dość nowy sposób na zarobek.

Chodzi pewnie o copywriting internetowy, seo copywriting, czyli pisanie tekstów do publikacji dla celów marketingowych, które mają zawierać konkretne frazy. To jest jeden ze sposobów na dorobienie sobie podczas np. wychowywania dzieci w domu.

Inne pomysły na pracę dla mam w domowym zaciszu: http://toysrusblog.pl/seria-mama-pracuje-z-domu-10-zawodow-ktore-mozesz-wykonywac-w-domowym-zaciszu/. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MateuszW

Słyszałeś o nowym projekcie, który pozwala zarabiać z social media ?

Właśnie wystartował a ja jestem już po szkoleniu.

Nieprawdopodobne jest, jak marnowałem wcześniej czas na facebbok’u czy instagramie. Teraz po kilku dniowym szkoleniu buduję system, który pozwala mi zarabiać dzieki social media.

Polecam Ci sprawdzić ten system, póki zaleje cały internet i nie będzie juz tak łatwo zarobić w social media.

Sprawdź:

>>>https://wyszogrodzki.innowacyjnymarketing.com/<<<<br />
Jako, że przeszedłem już szkolenie wprowadzające i świetnie wszystko zrozumiałem, mogę być Twoim opiekunem dlatego pisz do mnie w razie pytań na maila: mateuszwyszogrodzki98@gmail.com .

Dołącz do projektu, ja nie załuję decyzji :)

Odnośnik do komentarza
Gość IwonaMajer

Bycie konsultantką jest jakimś wyjściem. Jednak bez rozbudowanej gałęzi klientów na początku nie zarobisz zbyt wiele, musisz się z tym liczyć. Dodatkowo także, często wymagany jest na początek wkład własny(wiem to z własnego doświadczenia), wzięłam kredyt [reklama usunięta] aby wykupić towar. Było ciężko na początku jednak z czasem zwróciło mi się wszystko z nawiązką i teraz już spokojnie wychodze na swoje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...