Skocz do zawartości
Forum

Romantyczny weekend z mężem


Gość amelkaa

Rekomendowane odpowiedzi

my się tak wyrwaliśmy niedawno w karkonosze, no tylko mamy trochę blizej z Wrocławia :) nocowaliśmy w cudownym apartamencie nad Wodosapdem, jeśł kiedyś tu zawitacie koniecznie nocujcie w tym miejscu, wróciłam z tamtąd jak nowo narodzona :)

Odnośnik do komentarza

Miesiąc temu na wycieczce w górach podali nam gulasz zbójnicki w bochenku chleba i muszę przyznać że dawno czegoś tak dobrego nie jadłam. Radzę uwzględnić swojskie, regionalne restauracje we wszystkich romantycznych wypadach. W końcu przez żołądek do serca :)

Odnośnik do komentarza

Wierz albo nie, ale to głównie wystrój wpływa na to jak będzie Ci smakowało. Dzięki odpowiedniej obsłudze albo wystrojowi wnętrza potrawy potrafią zmienić swój smak całkowicie. Niezależnie od tego co to jest, odpowiednio podane zamienia się w arcydzieło ;)

Odnośnik do komentarza

To czy jemy rosół w zwykłym barze czy w hotelu pięciogwiazdkowym też robi różnicę. Może nie w smaku, ale samopoczuciu i psychicznie człowiek też inaczej do tego podchodzi.
Jak kogoś stać na takie wypady to świetnie. Romantyczny weekend z mężem jestem za! Czasami w Internecie są różne, przecenione oferty i można znaleźć coś na "każdą kieszeń". Takie wyjazdy mają też swoją moc- umacniają związek, relaksują. Można tutaj odpocząć od tego codziennego zgiełku. Sama być gdzieś pojechała...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...