Skocz do zawartości
Forum

Dzbanek do filtrowania


Gość grażyna9

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie te dzbanki działają tak samo i ich filtry są zbudowane tak samo, więc nie ma znaczenia jakiej firmy kupisz dzbanek - warto zwrócić uwagę jakie do niego pasują filtry (ile kosztują), bo to ich najwięcej się kupuje.
Ja nie mam takiego dzbanka, bo nie jest mi potrzebny, ale ma go moja mama, która twierdzi, że jest mniej osadu na kubku po herbacie.
Dla mnie jest to niepotrzebny wydatek, bo osad to nie zanieczyszczenie i po prostu nie wierzę w skuteczność działania takiego dzbanka. Z tego co wiem to jak się chce skutecznie oczyszczać wodę, to trzeba kupić cały system za kilkaset złotych i to wtedy ma jakiś sens.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

katia ma rację, ja przerabiałam kilka takich dzbanków i wszystkie się zakamieniały, jest taki system do wody, który sprawia, że jest ona miękka, kamień nie osadza się w pralkach, zmywarkach, czajnikach elektrycznych, co jakiś czas kupuje się sól zmiękczającą czy coś takiego, to kosztuje około 2 tyś chyba, a potem 30 zł na te sole czy coś i woda podobno jest super

Odnośnik do komentarza

U nas też niestety woda jest zakamieniona. :( I obawiam się, że dzbanek tutaj nie pomoże. Ale nie wiedziałam nic o tych filtrach na przewodach pod zlewem. Muszę chyba zagłębić się w ten temat. :)

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...