Kącik dla mam

Prezenty na baby shower

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~majaDe

~majaDe

Ja ostatnio dla koleżanki kupiłam z tej okazji: komplet kosmetyków duży Johnsons and Johnsons, który ładnie zapakowałam sama (w koszyk, z wyściółką ozdobną, folią, kokardą itp.) a typowo dla niej (czyli przyszłej mamy) voucher na zabieg relaksujący(masaż, maska) na twarz w gabinecie kosmetycznym blisko jej domu. Była zadowolona :-)

~HankaAnka

~HankaAnka

jakies relaksacyjne vouchery dla mamy to super pomysł, ale jeżeli jednak szukamy czegoś bardziej dla dziecka to myślę, że najlepiej stworzyć jakiś fajny zestaw, np ubranko, zabawka, trochę kosmetyków. No chyba, że przyszła mama ma jakieś sugestie co do prezentów - to znacznie ułatwia sprawę :)
fajna sprawa dla dziecka to grzechotki-rękawiczki, u nas super się sprawdziły [reklama usunięta].

nikolina55

nikolina55

Najlepiej dać coś takiego, co przyda się dzieciaczkowi i odciąży domowy budżet zarazem - kosmetyki, zestaw ubranek.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
agnieszka.sii

agnieszka.sii

Z doświadczenia polecam 2 typy prezentów:
- praktyczne dla dziecka
- relaksujące dla mam :)
Z praktycznych fajnie jest zrobić np. polecany wyżej tort z pampersów - jest fajną dekoracją, a potem bardzo się przydaje. Można go dodatkowo ozdobić np. grzechotkami dla dziecka, pluszakiem, bucikami.
Dla mamy idealny jest zestaw kosmetyków albo voucher do spa - wiele miejsc ma już w swojej ofercie konkretne pakiety dedykowane przyszłym lub młodym mamom.

59607 agnieszka-sii Kobieta, 31 lat, Kraków
~Lacitia

~Lacitia

Nie jestem pewna czy dobrym wyborem jest tutaj kupowanie tak dużej ilości ciuszków i tego typu rzeczy dla malucha. Dziecko szybko rośnie, tak wiec najprawdopodobniej z tych rzeczy szybko wyrośnie...
Polecałabym bardziej poszukać jakichś kosmetyków dla dzieci: [reklama usunięta]

Kosmetyki takie zawsze się przydadzą i jednoczesnie tak szybko się nie przeterminują.

aniakowal

aniakowal

no jasne, że wyrośnie, ale do tego czasu chyba nie powinno chodzić nago :D wiadomo, że fajnie podarować coś, co będzie używane dłużej, ale właśnie przez konieczność częstej wymiany garderoby, ciuszki są dość obciążające i warto o nich pomyśleć, nawet jako o dodatku - niech to będzie tylko koszulka do wyprawki, obok innego, może też ciekawszego prezentu :)

59702 aniakowal Kobieta, 28 lat, Wrocław
~Kaśkakkk

~Kaśkakkk

Ja kupiłam pudełka na kwiaty a do środka napchałam różnych pieluch czy zabawek

Monette

Monette

Na pewno coś praktycznego:
zabawki interaktywne
pampersy
pieluszki oraz śpioszki

Można się również złożyć z innmi i sprezentowac przyszłej mamie coś porządnego. Jak kołyska czy miś szumis ( który jest jednym z lepszych wynalazków)

60104 monette Kobieta, 25 lat, Warszawa
~młodamama87

~młodamama87

Moim prezentem był tort dla przyszłej mamy. Ona sama zapomniała o tym cieście , więc ja,jako bliska przyjaciółka postarałam się o ten element. Ogólnie całe party przebiegłu sper, nie spodziewałam się,że aż tak będzie tam różowo ale coż, BABY SHOWER !

wesson

wesson

No wlasnie tez szukam jakiegos prezentu .. ale bardziej dla bobasa :P
Poradzicie cos?

61592 wesson Mężczyzna, 35 lat, Warszawa