Skocz do zawartości
Forum

Moje dzieci ciągle broją


Gość Tretka

Rekomendowane odpowiedzi

Moja też wiecznie poobijana, podrapana. Jak dziecko się rusza to się zdarza i nie ma czym się przejmować. Jeśli krew nie "sika" to plastra nie potrzeba, bo jaki cudowny by nie był to blokuje dostęp powietrza, a rany najlepiej się goją na powietrzu. Chyba, że dziecko chce bo ją wtedy "przestaje boleć" to przyklejam ;-)
I wszystkie otarcia przemywam octeniseptem - nie piecze, a odkaża.

Odnośnik do komentarza

marzen@
Moja też wiecznie poobijana, podrapana. Jak dziecko się rusza to się zdarza i nie ma czym się przejmować. Jeśli krew nie "sika" to plastra nie potrzeba, bo jaki cudowny by nie był to blokuje dostęp powietrza, a rany najlepiej się goją na powietrzu. Chyba, że dziecko chce bo ją wtedy "przestaje boleć" to przyklejam ;-)
I wszystkie otarcia przemywam octeniseptem - nie piecze, a odkaża.

Marzena ja też octeniseptem i u nas plasterek też w takich sytuacjach magicznych, przyklejasz i nie boli:) u nas najwięcej zadrapań po komarach i smaruję fenistilem i daję plasterek, żeby dalej tego nie dłubała.

Odnośnik do komentarza

Echh taki nawyk bujania się na krześle to ja mam. A na obrotowym to siadałam swego czasu na poręczy... W ciąży z Kubą jak byłam to w końcu poręcz się złamała a ja spadłam... Na szczęście nisko, bo krzesło stało przy łóżku i na łóżko poleciałam. Ale stresu tyle co miałam... Od tego czasu krzesło ma odkręcone poręcze :) Tak czy inaczej, nie da się uniknąć stłuczeń czy siniaków. Bo w końcu gdybyś wiedziała, że upadniesz, to byś usiadła ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...