Kącik dla mam

Pyszne i zdrowe przepisy do pobrania

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~baretka

~baretka

A ja zaproponuję przepisy dla mam dzieci chorych na celiakie. Są na stronie firmy Helio (helio.pl ) Przepisy z dodatkami produktów tejże firmy, czyli zdrowych i bez konserwantów bakalii, suszonych owoców, orzechów, a nawet popcornu. Proponuję, ponieważ dzieci z takimi dolegliwościami mamy dużo i wiem jaki to jest problem, ile starań wymaga przygotowanie odpowiednich posiłków.

Gabriela11

Gabriela11

To prawda w internecie jest mnóstwo ciekawych przepisów. W sumie nauczyłam się gotować korzystając z różnych kulinarnych blogów i stron

--

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

47496 gabriela11 Kobieta, 33 lata, Warszawa
~Stoveria

~Stoveria

Dziewczyny podbijam. Dawajcie miejsca skąd bierzecie przepisy.

~nomkera

~nomkera

Dwa miejsca, które lubię i z których często biorę przepisy kulinarne

Jadłonomia - jest to blog wegański ale absolutnie nie są to jedynie przepisy dla wegan. Możesz znaleźć tam bardzo wiele fajnych warzywnych propozycji zarówno na śniadania, jak równiez i na obiadki.

Blog Netto
https://netto.pl/teraz-w-netto/blog/

Również i na nim znajdziesz propozycje na latwe potrawy. Podoba mi się to, ze są tam przepisy ze składników, ktore są do dostania w polskich sklepach.

~KasiaG77

~KasiaG77

Apropo zdrowego odżywiania. U mnie super sprawdza sie apka Skanerka. Robię z nią zdrowe zakupy. Sprawdzam skład skanując kod produktu. Czytam recenzje innych użytkowników. Jest ma prawdę pomocna zwłaszcza przy diecie na której obecnie jestem:)