Skocz do zawartości
Forum

Kolor różowy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie przepadam za różem, na początku nie przeszkadzały mi różowe ubranka, ale z czasem słabo mi się zaczęło robić na sam widok różu. Pewnie dlatego, że jest wszędzie!!!! Nawet w niebieskiej bluzce dla dziewczynki musi być coś różowego... ręce opadają ;) Teraz chyba już się z tym pogodziłam :D ograniczam róż, ale nie da się go wyeliminować z garderoby, tym bardziej, że robię ozdoby dla dziewczynek i widzę jaką ma popularność. Choć co raz częściej mamy proszą mnie o coś w fiolecie czy błękicie - To dobry znak! :) Każdy kolor może być dziewczęcy

monthly_2014_06/kolor-rozowy_12717.jpg

Odnośnik do komentarza

U nas było to samo... od 2go roku życia tonęliśmy w różu, o ile sama lubiłam różowy i czasem go nosiłam to moje dziecię skutecznie mi go obrzydziło. Kiedy Ola miała 4 lata przeprowadziliśmy się do nowego domu, Ola dostała od chrzestnej limonkową pościel ze słonikami, która serdecznie polecam nawiasem mówiąc i nastąpił zdecydowany zwrot w kierunku limonki. Wykorzystując okazję pomalowaliśmy ściany i dobraliśmy dodatki w tym kolorze i na razie jest spokój:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...