Kącik dla Mam

Wypadanie włosów

~melenka

~melenka

Witam dziewczyny. Niestety ale po porodzie totalnie zaczęły mi wypadać włosy. Są praktycznie wszędzie. Generalnie zapoznałam się z tematem i wiem, że dotyczy on bardzo wielu kobiet...
Tak czy inaczej zastanawia się czy można może wspomóc się jakimś suplementem. Karmię butelką tak więc myślę, że nie będę miała żadnych przeciwwskazań. Zastanawiam się nad nową serią CeCe Med Prevent Hair Loss z uwagi na bogaty skład: witaminy, cynk, biotyna... Czy któraś z Was miała z nią do czynienia? Wiecie gdzie można je kupić?
Generalnie dziewczyny na forach sobie je polecają ale nigdzie nie napisały gdzie można je kupic.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anna78w

anna78w

Po porodzie suplementacja jest bardzo ważna :) Dzieciątko wyciąga z nas to, co najlepsze i najbardziej wartościowe, dlatego trzeba uzupełnić braki. Polecam suplementację "My Beauty System", która szybko odbudowuje zarówno włosy, jak i paznokcie. Ale ja wychodzę z założenia, że tabletki to nie wszystko. Pomyśl o szamponach na wypadające włosy ;)

--

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

38314 anna78w Kobieta, 40 lat, Poznań
ola58

ola58

Nakładaj na włosy drożdże zwykłe spożywcze, wiem, że brzmi dziwnie ale naprawdę pomagają. 3 razy w tygodniu przez co najmniej 3 miesiące i efekt będzie na pewno.

38846 ola58 Kobieta, 34 lata, łódź
Nakretka

Nakretka

Niestety nie wiem gdzie kupić to o czym piszesz, ale za to mogę ci polecić ampułki Royal Placenta (firmy joniline) pierwsze opakowanie kupiłam od znajomej fryzjerki (ok 55 zł) drugie znalazłam już na allegro(ok 30 zł). Stosowałam różne preparaty ale nic nie dawały , mi faktycznie pomogło po ok 2 tygodniach przestały wypadać i zaczęły wyrastać nowe. Ja stosowałam ok 6 tygodni , zalecane jest ok8.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidzbmh5gg4f5ku.png

34799 nakretka Kobieta, 32 lata, Rumia
blondi7

blondi7

Można kupić szampon przeciw wypadaniu włosów oraz odżywkę z tej samej serii, robić okłady z drożdży, pić len (mi bardzo pomógł), wspomagać się tabletkami a do tego kupić ampułki typu Exagon, które też regenerują włosy. Warto udać się do lekarzy porobić badania, być może jest inna przyczyna, której trzeba zapobiegać jeszcze inaczej :)

--

Czy akcesoria łazienkowe albo patelnie kamienne są dobrym pomysłem na prezent?

39065 blondi7 Kobieta, 32 lata, Gdańsk
Nanda

Nanda

Dobre są wcierki z czarnej rzepy, tylko trochę śmierdzące i ciężkie w stosowaniu, bo jeśli włosy lecą z całej głowy to trochę ich musisz zużyć, a do tego to się wciera w skórę głowy. Oprócz tego polecam Ci multiSkrzyp z pokrzywą, drożdżami i skrzypem, ma bardzo dobry skład. Tylko pamiętaj, by brać to przez kilka tygodniu, bo to nie jest preparat, który pomaga po dwóch czy trzech tabletkach.

--

30858 nanda Kobieta, 39 lat, Wrocław
elzza7

elzza7

Akurat Skrzyp mi nie pomógł wcale, można brać i się w sumie łudzić że pomoże. Ja proponuję wybrać się do dermatologa i renomowanego salonu fryzjerskiego. Ich opinie na pewno bardziej pomogą ;)

--

Czy wesele w hotels in lublin będzie drogie?

39207 elzza7 Kobieta, 34 lata, Lublin
~joanna 19

~joanna 19

Mi też osłabły i teraz nie są już takie gęste, ale na szczęście wystarczyło obciąć na krótko i przez 2 lata nie farbowałam. Ale kieyś stosowałam siemię lniane na wzmocnienie włosów