Kącik dla mam

Co na zaparcia i wzdęcia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

coco00

coco00

Mi najczęściej pomaga mocna mięta, a jeśli to nie zaradzi to sięgam po espumisan

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49jw4zzr8blz57.png

36785 coco00 Kobieta, 27 lat, Zabrze
~Kinga_Z

~Kinga_Z

Przeczytałam na forum i próbowałam espumisan i na mnie jakoś nie działa :( Myślę o czymś co by mi pomogło oczyścić organizm, bo zapowiada się to na dłuższy problem i jednorazowe rozwiązania nie pomagają.

~Aneta33

~Aneta33

O tak ! Surowe jabłko i kawa :D A później modlisz się by to już się skonczyło :D

Kinia_83

Kinia_83

Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat espumisanu. :)

37516 kinia-83 Kobieta, 36 lat, Warszawa
~mama_pawelka_1985

~mama_pawelka_1985

Hm... ja jestem zwolenniczką naturalnych produktów. Myślę, że soki z miąższem i wprowadzenie do diety zupy krem załatwi sprawę. Kuchnia polska jest smaczna, ale ciężka :/

domi_nika81

domi_nika81

Polecana jest ciepła woda z dodatkiem soku z cytryny, na czczo i w ciągu dnia, działa oczyszczająco.

37743 domi-nika81 Kobieta, 38 lat, Wrocław
~Roksanna

~Roksanna

Wzdęcia i zaparcia nie biorą się z niczego, jesteśmy zapracowani, przemęczeni, przykuci do biurka i wszystko się odkłada co zjemy. Na oczyszczanie mogę polecić sok owocowy z noni , po dłuższym piciu pomaga w regularnym wypróżnianiu i oczyszczają się jelita.

~JoJoanna

~JoJoanna

Ludzie to sobie nawet sprawy nie zdają co się dzieje w ich jelitach... Czasem warto sobie zrobić tzw. dzień "płynny", czyli jeść jogurty, zupy krem, pić wodę, czy soki z aloesu oczyści organizm i przyśpieszy metabolizm.

~Tom_Dan_1

~Tom_Dan_1

Też słyszałem o tych "płynnych dniach", może warto spróbować, zwłaszcza teraz, po świętach :)

ola58

ola58

Czy to możliwe, że mogę mieć wzdęcia od siemienia lnianego? Zawsze myślałam, że to cudotwórcze a teraz mam wrażenie, że mam po tym wzdęcia:(

38846 ola58 Kobieta, 35 lat, łódź