Kącik dla mam

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Jakie macie pomysły na prezent?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Irminaka

~Irminaka

A może coś słodkiego? Dla mojej babci, ale i dla babci moich dzieciaków, kupiłam takie same prezenty ;) Słodkie Wedlowskie upominki - Ptasie Mleczko. Klasyczne, w czerwonym opakowaniu, wszyscy je uwielbiają :)

~anuszaa

~anuszaa

To przeżytek, ja dla swojej babci zamierzam kupić termoloki babylissa, bo sa silikonowe, szybko się nagrzewają, więc już nie będzie musiała sie męczyć z tymi papilotami

~Marzena0987

~Marzena0987

My myślimy, że kupimy szal ze sklepu caterina.pl i do tego laurkę od córki. Będzie prezent praktyczny i od serca. Mam nadzieje, że babci się spodoba i będzie zadowolona od prezentu od wnuczki.

~Mariola098

~Mariola098

My zrobiliśmy dzieciakom sesje w multiarte.com.pl i damy zdjęcia dziadkom, aby mogli chwalić się swoimi wnukami. Myślę, że to bardzo dobry pomysł i inny niż wszystkie.

~Monia75

~Monia75

Ja mam tylko jednych "dziadków" i w tym roku kupiłam dla nich wspólny prezent. Zdecydowałam się na ciśnieniomierz. Są w takim wieku, że muszą robić pomiary regularnie a nie mogła już patrzeć jak się męczą na starym (chociaż służył bardzo długo). Wybrałam sprawdzoną markę mesmed - ja ma termometr i inhalator z tej firmy. Fajny i niedrogi ciśnieniomierz, który współpracuje z aplikacją. Mam nadzieję że się ucieszą :)

~mekkana

~mekkana

Podoba mi się to, że sklepy faktycznie jakoś sensownie powybierały te produkty, które promują pod dzień dziadka, zobaczcie - http://www.empik.com/dzien-babci-i-dziadka A tak naprawdę ciekawych prezentów jest mnóstwo, nawet przy małym budżecie. Prosta ramka ze zdjęciem też już będzie dobrym prezentem, chociaż sami wiecie najlepiej, czym zrobicie swoim dziadkom najlepszy prezent.

~crazymama

~crazymama

Przed nami pierwszy dzień babci w życiu naszego Maluszka , ma dwie babcie i jedna prababcie i jest ich oczkiem w głowie. Długo zastanawiałam się co mogłoby je ucieszyć, aż natknełam się na aplikacje rossmana w której znalazłam prezent idealny "Odcisk Bobasa" nie drogie i pamiątka na cale życie , polega on na odciśnięciu stopki badz dłoni bobasa w masie gipsowej . Zapakowany w ładne niebieskie pudełeczko. POLECAM :)