Skocz do zawartości
Forum

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Jakie macie pomysły na prezent?


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Może fotoalbum? Moi dziadkowie w zeszłym roku byli bardzo wzruszeni i przy zdjęciach siedzieliśmy do późna. Zamawiałam przez internet [reklama usunięta], wszystko wyszło spoko i z tego, co pamiętam to nie było nawet jakoś bardzo drogie. W tym roku jeszcze nie mam pomysłu, więc cały czas szukam… Wszystko mają tak naprawdę, a jakieś lampki 3 d to zupełnie odjechany pomysł :P

Odnośnik do komentarza

My rzadko kupujemy dziadkom prezenty z tej okazji, ale raczej stawiamy na to, żeby dziadkowie mogli spędzić jakoś ten dzień ze swoimi wnukami. Dawniej organizowaliśmy jakieś wspólne wypady dla dziadków i wnuków, ale teraz przez pandemie to trochę utrudnione . Więc po prostu w domu dajemy im spędzić wspólnie czas tylko wnuki i dziadkowie. Babcie już zapowiedziały pieczenie ciastek itd. 🙂 a żeby im się nie nudziło trzeba im zostawić pod dostatkiem planszówek i innych rzeczy aby nie wymyśliły sobie oglądania bajek itd 🙂. Także ja wyposażam moje dzieciaki w planszówki i kilka różnych zadań typu kolorowanki, wycinanki i inne zajęcia [reklama usunięta]. Pozdrawiam 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kupiłam dzisiaj babci, bo tylko ona mi została z dziadków, opaskę SiDLY Care 2 z rocznym pakietem teleopieki, bo martwię się oną ostatnio jeszcze bardziej. Jutro powinna dojść.
[reklama usunięta]
Już wcześniej chciałam ją kupić babci, ale jakoś tak wyszło, że nie kupiłam. 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Odebrałam dzisiaj zamówienie z prezentem dla dziadków. W tym roku postanowiliśmy im zrobić wspólny prezent - kupiliśmy książke do uzupełnienia historii rodziny " Drzewo rodowe naszej rodziny" jest tam też możliwość wklejania zdjęć. Wierzę, że się ucieszą, album jest pięknie wydany i zachęca do wspólnego spędzania czasu z rodziną. 

Odnośnik do komentarza

Nie mam już niestety swoich dziadków ale zastanawiałam się nad prezentem dla mojego tata i mojej mamy od córki 🙂 Córka ma 3 lata tak więc sama raczej nic nie kupi. Na pewno coś dla dziadków narysuje - szczególnie, że już zaczyna tworzyć takie rzeczy samodzielnie. 

Dla taty zastanawiam się nad dobrej jakosci szalikiem. A dla mamy nad kolczykami [reklama usunięta].

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Widziałam w empiku książkę która daje się dziadka i oni piszą swoją historię z życia. Jacy byli itd i potem tta książkę zwracają wnukowi który jak będzie starszy będzie mógł o nich przeczytac 😉

Jeszcze dobrym pomysłem może byc ręcznie malowana ceramika,  jak na przyklad taki dzbanek z pracowni ceramiki z Bolesławca:

https://andyceramika.pl/dzbanki

A94-D53.webp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...