Kącik dla mam

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Jakie macie pomysły na prezent?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

NATKA08

NATKA08

Margeritka
bardzo fajne, szkoda, ze raz w roku

Marg ale to właśnie jest w tych świętach takie wyjątkowe ze są raz w roku gdyby były częściej pewnie nie miały by takiej wyjątkowej oprawy ale myślę że wszystkie dzieciaki kochają na co dzień swoich dziadków w tej więzi miedzy babcią a wnuczką czy wnukiem jest jednak coś magicznego :)

30066 natka08 Kobieta, 29 lat, blisko Warszawy
JSmolarek

JSmolarek

Margeritka, popieram, mogłoby być choć jeszcze raz...np..latem, wtedy to można by było fajną niespodziankę przygotować.

34914 jsmolarek Kobieta, 43 lata, Budziszynek
~mela332211

~mela332211

A co sądzicie o ozonatorze na prezent dla Babci i Dziadka? Taki wspólny bym kupiła, bo to z korzyścią dla ich zdrowia - moja babcia ma astmę to by było chyba przydatne? Podobno zabija bakterie, wirusy i grzyby nawet

Ulla

Ulla

myślę że tego dnia Miki przygotuje coś z panią w przedszkolu

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
aagnieszkaa1

aagnieszkaa1

Mi po głowie chodzi kalendarz ze zdjęciami synka, a tak to może jakąś laurkę wykonamy z odciskiem dłoni.

Myślę, co z moimi dziećmi wykonać w przedszkolu na ten dzień- ramki na zdjęcia, laurki gdzie jest krawat itp. to wszystko jest oklepane. U was w przedszkolach co dzieci dawały dziadkom?

35070 aagnieszkaa1 Kobieta, 30 lat, Kańczuga
nauzyka

nauzyka

My co roku robimy sobie jakąś tematyczną sesje zdjęciową, ale w domu na jakiejś czystej ścianie (o ike moje ściany można nazwać czystymi i oczywiście jak odsunę jakis mebel). Potem zdjęcia wywołuje, w tym jedno koniecznie w dużym rozmiarze. Raz były zdjęcia z Misiami, raz w samych spodniach z pokazywaniem muyskukatury ;) innym razem wygłupy i śmieszne minki.
W zeszłym roku po prostu odświętnie ubrałam chłopaków i przygotowałam duze transparenty "kocham Cię babuniu/dziadziusiu" . Chłopcy je trzymali, ja trzaskalam foty i to był hit z tymi transparentami. Zdjęcia dajemy zawsze wszystkim razem, bo akurat w dniu babci przypadają moje imieniny, a dwa dni wcześniej męża- jest więc u nas impreza i babcie(3) oraz jeden dziadziuś wracają obdarowani pięknymi dużymi kopertami.
W tym roku chciałabym by chłopcy na tych kopertach namalowali laurki, a co do zdjęć to muszę coś wymyślić... Może przebieranki karnawałowe, albo stylizacje na dorosłych ( to by było coś- chłopcy w za dużych ubraniach tatusia).

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

38903 nauzyka Kobieta, 38 lat, sieradz
nauzyka

nauzyka

aagnieszkaa1 a może dyplom superbabci i duperdziadka z odciskiem dłoni wnuka/wnuczki. Albo medal super babci/dziadka. Ja może zrobię z synami ozdobne pudełeczko na leki - kupię zwykle przezroczyste i chłopcy ozdobią je brokatem i naklejkami. W obwodzie trzymam też upominek w postaci własnoręcznego magnesu na lodówkę z modeliny, oraz modelinowego lub sznurkowego bryloczka do kluczy ( ten drugi może juz wkrótce bo syn nauczył się robić łańcuszek szydełkowy-moja krew, jestem pasjonatką szedełkowania)

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

38903 nauzyka Kobieta, 38 lat, sieradz
aagnieszkaa1

aagnieszkaa1

Mój synek ma 20 miesięcy i chciałabym wykonać z nim coś łatwego a ładnego.
A jeżeli chodzi o przedszkolaki to szukam jakiejś pracy plastycznej dla 3-latków.

35070 aagnieszkaa1 Kobieta, 30 lat, Kańczuga