Skocz do zawartości
Forum

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Jakie macie pomysły na prezent?


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny pomysł na prezent:
1. Drzewo genealogiczne
Wydrukować z internetu rysunek drzewa, który dziecko pokoloruje.
Przykleić kolejno zdjęcia dziadków u pnia, drzewa rodziców w konarach i dzieci na wierzchołku.
Taki prosty minimalizm tego drzewa może bardzo się dziadkom spodobać.
2. Portret babci i dziadka-prosto i zwyczajnie?
A może nad-zwyczajnie, jeśli to nie będzie laurka tylko naprawdę portret, wykonany przez dziecko oprawiony w ramkę. Albo... czysta tektura oprawiona w ramkę, a wcześniej pokolorowana przez wnuka/wnusię z przyklejonym pośrodku lusterkiem :)
3. Bryloczek do kluczy wykonany z modeliny.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

My dla babć od naszego rocznego synka zamówiliśmy bransoletkę z odciskiem jego dłoni w srebrze z firmy artess.pl Natomiast dla dziadków wykonaliśmy odlewy gipsowe 3d rączki wraz z grawerowaną dedykacją. Myślę, że będzie to idealny prezent i jednocześnie pamiątka.

V8B0KvYRmjU[/yt]]

monthly_2016_01/zbliza-sie-dzien-babci-i-dziadka-jakie-macie-pomysly-na-prezent_42264.jpg

monthly_2016_01/zbliza-sie-dzien-babci-i-dziadka-jakie-macie-pomysly-na-prezent_42265.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko jednych "dziadków" i w tym roku kupiłam dla nich wspólny prezent. Zdecydowałam się na ciśnieniomierz. Są w takim wieku, że muszą robić pomiary regularnie a nie mogła już patrzeć jak się męczą na starym (chociaż służył bardzo długo). Wybrałam sprawdzoną markę mesmed - ja ma termometr i inhalator z tej firmy. Fajny i niedrogi ciśnieniomierz, który współpracuje z aplikacją. Mam nadzieję że się ucieszą :)

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się to, że sklepy faktycznie jakoś sensownie powybierały te produkty, które promują pod dzień dziadka, zobaczcie - http://www.empik.com/dzien-babci-i-dziadka A tak naprawdę ciekawych prezentów jest mnóstwo, nawet przy małym budżecie. Prosta ramka ze zdjęciem też już będzie dobrym prezentem, chociaż sami wiecie najlepiej, czym zrobicie swoim dziadkom najlepszy prezent.

Odnośnik do komentarza

Przed nami pierwszy dzień babci w życiu naszego Maluszka , ma dwie babcie i jedna prababcie i jest ich oczkiem w głowie. Długo zastanawiałam się co mogłoby je ucieszyć, aż natknełam się na aplikacje rossmana w której znalazłam prezent idealny "Odcisk Bobasa" nie drogie i pamiątka na cale życie , polega on na odciśnięciu stopki badz dłoni bobasa w masie gipsowej . Zapakowany w ładne niebieskie pudełeczko. POLECAM :)

Odnośnik do komentarza

Ja rok temu kupiłam mojej babci tonik biovital i wtedy to było jako prezent i tak już zostało, że babcia pije go regularnie. Wzmacnia serce, ma ekstrakt z głogu i witaminy. Nawet moja mama zaczęła go pić bo jest odpowiedni dla osób dorosłych, nie tylko starszych. Dlatego polecam do regularnego stosowania i dla dobrego samopoczucia ale pierwszą butelkę można oczywiście sprezentować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...