Kącik dla mam

Miesiączka a ciąża, czy to możliwe?

nicol2728

nicol2728

witam zaczne od poczadku od 20.11 wspulzyje z mezem bez zabezpieczenia (chcemy miec dzidziusia) 2 .12 pojawila sie miesiaczka byla inna niz zwykle slaba pojawiaja sie (skrzepy)trwala moze 2-3dni i byla przerywana (wczesniej mialam bardzo obfite miesiaczki i trwaly 0k5 dni)gdy sie skaczyla prubowalismy dalej niemal ze codzinnie az do26.12 gdzie znowu pojawila sie miesiaczka wyglada zupelnie tak samo wczoraj wieczorem juz jej prawie niebylo dzis pojawia sie lekkie plamienie podczas obtarcia papierem ..test ciazowy robilam 2 tyg temu wyszedl negatywnie czy mimo to moge byc w ciaze czy cos zemna nie tak chciala bym dodac ze mam juz 2 dzieci i znimi niebylo takich problemuw zaszlam za pierwszym razem bez obliczania dni plodnych itp.chociaz z druga ciaza dlugo test byl negatywny ale niepamietam czy byla miesiaczka prosze o pomoc

36888 nicol2728 Kobieta, 33 lata, Stoke-on-Trent

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie bedzie wykonanie testu z krwi, testy ciążowe czasem pokazują negatywny wynik, ale po kolejnym wykonaniu testu wynik jest pozytywny, pozdrawiam i trzymam za Was mocno kciuki!!!

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
~dzej.dzej

~dzej.dzej

7.12ostawilam tabletki 11.12dostalam okres od 19.12-25.12 wspolzylam z mężem regularnie nawet po dwa razy dziennie staramy się o dzidzie , od 1-3stycznia niemiłosiernie bolały mnie sutki tak bardzo ze musiałam robić okłady (ostatni raz bolały mnie tak jak mi córka przy karmieniu pogryzla) w poniedziałek tj.6.01dostalam spore krwawienie trwa juz 3dzien lece skrzepy , jak robiłam test to wyszedł pozytywny teraz się martwię czy to była ciąża czy nie. I czy będziemy mieli druga dzidzie.

beata.moch

beata.moch

~dzej.dzej Szczerze mówiąc uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłaby konsultacja z lekarzem, zwłaszcza, że wynik testu był pozytywny. Powody mogą być różne, niektóre mniej, niektóre bardziej niebezpieczne, wymienione są tutaj: Miesiączka podczas ciąży Naprawdę radziłabym iść do lekarza. Przynajmniej będziesz spokojniejsza, daj znać, jak będziesz już coś wiedzieć :)

37413 beata-moch Kobieta, 31 lat, Warszawa
~dzej.dzej

~dzej.dzej

Ufff . Ale ulga 3tc. Z dzidziusiem wszystko ok póki co. Lekarz kazał odpoczywać i się nie męczyć. Jakby się powtórzyło plamienie to wtedy mam przyjść to da suplementy na podtrzymanie. Oby wszystko było dobrze :D trzymajcie kciuki <3

~dzej.dzej

~dzej.dzej

:( plamienie się pojawiło ponownie i było juz za późno zebyc dawać jakiekolwiek leki na podtrzymanie. Wystąpiło samoistne poronienie :( jest mi dzisiaj bardzo smutno . tyle radości tyle nadziei i to wszystko znikło jak bańka mydlana. może następnym razem się uda, ale juz nie wiem czy chce próbować

Margeritka

Margeritka

bardzo mi przykro, że to Cię spotyka, pamiętaj jednak, że jesteś zdolna do zajścia w ciążę i tego się trzymaj, ściskam mocno, mam nadzieję, że za jakiś czas napiszesz tu na forum, że jesteś w ciąży:):):) tego Ci życzę z całego serca

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Ulla

Ulla

bardzo mi przykro że tak się potoczyło ale wierzę że uda się i będziesz się tutaj jeszcze chwaliła ciążą i dzidzią - trzymamy kciuki

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
~Karolazi

~Karolazi

Pewnie, że jest to możliwe, że w czasie ciąży mamy miesiączkę...

Mariola84

Mariola84

Witam. Dzisiaj zrobiłam 4 testy ciążowe, wszystkie pozytywne ( ostatni pokazuje 1- 2 tc ) . Monitorek pokazuje o zbliżającej się ovu , więc jak to możliwe ? Wszystko boli , jajniki , krzyż

66929 mariola84 Kobieta, 35 lat, Kolonia
Dziubala

Dziubala

Mariola84, nie patrz na monitorek ;).
Testy pokazują ci 1-2 tc? Tygodnie ciąży liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Jak chcesz mieć 100% pewności, to zrób test z krwi beta hcg.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków