Skocz do zawartości
Forum

Ile czasu dziennie poświęcasz na sprzątanie w domu?


Rekomendowane odpowiedzi

oj nie ładnie nie ładnie dziewczęta wyluzujcie trochę po co się tak sprzeczać ty katia masz o wiele mniej sprzątania a to dlatego że nie masz kilkuletnich dzieci które naprawdę potrafią brudzić, ja też nie piorę co dzień spodni czy swetrów ale mimo wszystko przy kilku osobach szczególnie dzieciakach to nie bardzo się da oszczędzić na praniu taki już jest.
ale czy to jest powód do prowadzenia takiego nie przyjemnego dialogu? chyba nie

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście coś tu gorąca atmosfera ;)

Dzisiaj robiłam pranie i specjalnie spojrzałam na zegarek. Wyszła mi masakra... Otóż... Wstawiłam pranie na godzinny program. W sumie w tym czasie powinnam oglądać film albo inaczej miło i przyjemnie spędzać czas, ale musiałam zdjąć suche pranie z suszarki. Pralkę mam taką 7kg, więc i prania ciut więcej niż standardowo. No i zaczęłam składać ciuchy, segregować co do prasowania, a co do szafy, poskładałam gaciorki, skarpety, pochowałam do szuflad. W międzyczasie młoda siedziała w foteliku i średnio chciała być grzeczna ;) Więc co chwila podchodziłam do niej, bo albo jej zabawka wypadła, albo coś innego jej się nie podobało. Podchodziłam do niej ze 3 razy, oczywiście przerywając tym samym składanie ubrań. Przyjechał też kurier z przesyłką, więc znów parę minut z głowy. Później wieszanie prania i powtórka z rozrywki. I wiecie co? Cała ta akcja pod hasłem "pranie" zajęła mi łącznie godzinę, a powinna co najwyżej 15 minut. A rezultat taki, że w sumie przecież nic takiego nie zrobiłam. Z innymi czynnościami jest u mnie bardzo podobnie. I z tego, co czytałam u większości dziewczyn również tak to może wyglądać. Stąd zapewne nasze wrażenie, że nie robimy nic innego, tylko sprzątamy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Margeritka
NATKA08
a co Bettyy czyżbyś coś przypaliła prasując i rozmawiając przez telefon?

stawiam, że tak....


to jeszcze obstawmy co ja stawiam na to że najlepszą bluzkę

a ja raczej, że coś mężowego, to bardziej niewybaczalne:) hahaha, bo ulubioną bluzkę można kupić jeszcze raz albo kupić lepszą, ale mężowe to święte i niepowtarzalne hahaha

Odnośnik do komentarza

Ach i tu się mylicie nic nie przypaliłam bo przecież był taki kawał :))))
Kobieta prasuje a tu dzwoni telefon i ucho przypalone bo przystawiła żelazko zamiast słuchawki telefonu A doktor mówi a przecież drugie ucho też ma pani przypalone
-bo chciałam zadzwonić po pomoc ...
:))))) Od razu ten kawał przyszedł mi na myśl i tak mi się napisało

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Ach i tu się mylicie nic nie przypaliłam bo przecież był taki kawał :))))
Kobieta prasuje a tu dzwoni telefon i ucho przypalone bo przystawiła żelazko zamiast słuchawki telefonu A doktor mówi a przecież drugie ucho też ma pani przypalone
-bo chciałam zadzwonić po pomoc ...
:))))) Od razu ten kawał przyszedł mi na myśl i tak mi się napisało

ha ha ha ha dobre, dobre

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Ach i tu się mylicie nic nie przypaliłam bo przecież był taki kawał :))))
Kobieta prasuje a tu dzwoni telefon i ucho przypalone bo przystawiła żelazko zamiast słuchawki telefonu A doktor mówi a przecież drugie ucho też ma pani przypalone
-bo chciałam zadzwonić po pomoc ...
:))))) Od razu ten kawał przyszedł mi na myśl i tak mi się napisało

hahaha no to się uśmiałam:):):):)

Odnośnik do komentarza

j_kaminska
Uroczyście obiecuję nie prać koców do końca roku ;) Nawet jak dzieci na nie narobią :P

Marzena@ widzę, że jednak te Twoje fobie to Ci żyć nie dają :P Nie ściel łóżka! Po co, przecież wieczorem i tak będziesz je używać :P A tak serio, to okna też by się przydało u mnie umyć, bo inaczej wyjdzie na to, że brudas jestem ;)

nie myj !!! idzie jesień deszcze padają wtedy wystarczy tylko namydlić he he he
ale jak dzieci narobią na koc a nie będzie ci się chciało prac to go po prostu wyrzuć i już

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...