Skocz do zawartości
Forum

Jak przetrwać listopadowe smutki??


didianka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie...
Ja tam jakichs specjalnych sposobow nie mam, a z takich bardziej zwyczajnych to na pewno kapiel przy swiecach z szampanem i Tracy Chapman... Uwielbiam... Nie chce sie normalnie z wanny wyjsc... Taaaaki relaks... a nastroj jak poprawia...

Taniec, ale to chyba dla tych ktorzy naprawde to kochaja... Ja jak wskocze na parkiet na cala noc to na drugi dzien czuje sie jak nowo narodzona... Odkad zaszlam w ciaze niestety mam pause, ale jeszcze troche i znow wyskocze czasem sie wyladowac... :))

Poza tym zakupy... Caly dzien na sklepach... do tego moze fryzjer... :)
Jak nakupie cala siate ciuchow to czuje sie rowniez cudnie...

http://www.ticker.7910.org/an1cCx00aTD0012MDAwOTI1N3wwMDAwNTU0ZGF8SmFzb24gaXN0IA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

za oknem szaro buro pogoda do d.... a w domku-ciepelko,przydalby sie jakis kominek z odglosem palacego drewna-n ale coz kaloryfer tez dobry:D
romantyczny polmrok,swieczuszki palace sie,kochajacy sie ludzie blisko siebie,i ta swiadomosc ze juz niebawem sweita,choinka,prezenty,fajnie jakby byl snieg,a pozniej nowy rok,styczniowe wyprzedaze w sklepach:D a pozniej tylko wiosnny wygladac:usmiech:

Odnośnik do komentarza

A ja nie daje sie listopadowym smutkom niech wieje i leje codziennie wychodze z moja corcia na dalekie spacery a do tego zaczynam cwiczyc w domku zeby poprawic koncycje (po ciazy troszki tego kochanego ciala zostalo) a wiadomo jak czlowiek zmeczony to i szczesliwszy:lup:

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...