Skocz do zawartości
Forum

Czy wiesz, jak kreatywnie bawić się z dzieckiem?


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwości jest wiele, szczególnie, gdy ma się więcej czasu. Czasem trudno wymyślić dziecku jakieś zabawy, ale w końcu zabawa to też nauka. Wiele ciekawostek można znaleźć w internecie, np: [url]http://www.alces.pl/jak-spedzic-czas-wolny-z-dzieckiem/[/url]. Wycinanki, malowanie, czytanie książek, może jakieś wycieczki? Wszystko oczywiście zależy od wieku.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem samotna mama 4 dzieci.jedno choruje od dawna na calosciowe zaburzenia rozwojowe.wlasnie stwierdzono u syna cechy autyzmu i wdrozono specjalny program rehabilitacyjny ale potrzebna jst mu stymulacja w domu.dlatego poszukalam w necie i tak sie tu znalazlam.prosze mamy o pomoc w materialach edukacyjnych i stymulacyjnych.jesli ktoras z was ma takie materialy ( nie bardzo wiem co mu potrzebne) bede wdzieczna jesli moglybyscie mi pomoc.wiecej informacji udziele mailem.pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w stu procentach, państwa i miasta to świetna gra, do zabawy z dzieckiem idealna :) Rozwija myślenie u dziecka.
Według mnie ważnym również jest planowanie czasu swoim dzieciakom, dzięki czemu możemy tak naprawdę wygospodarować sporo czasu na zabawę.
Tutaj przesyłam Wam moje drogie, adres do artykułu, który znalazłam w sieci, który według mnie podaje świetne wskazówki do tego jak prawidłowo zaplanować czas dziecku:
http://pozytywka.com/blog/planowanie-czasu-dziecka
Druga sprawa, że jest to również świetna wyszukiwarka wydarzeń dla dla dzieci :)

Odnośnik do komentarza

Piękne inspiracje! U mnie świetnie sprawdza się płyta MPB, na której możemy wykonywać wiele kreatywnych rzeczy 🙂 mam z tego wszystkie blaty i przestrzenie do zabawy i regały. Materiał się nie rysuje, nie obija, nie wgniata i co najważniejsze - łatwo się go czyści. Wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką, bo nie wchłania brudu. ...a kto nie usuwał plasteliny z drewnianych powierzchni niech się cieszy! Nigdy więcej 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...