Skocz do zawartości
Forum

Praca zawodowa Twoich marzeń


Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
Ula to opowiedz o swojej drodze do sukcesu od czego zaczęłaś, jakie są te pierwsze kroki?

Jak mam siebie opisać to powiem tak - rozpoczęłam studia które uwielbiałam, potem na 3 roku studiów podjęłam pracę jako wolontariuszka w placówce i tam byłam przeszło 2 lata by ostatni rok studiów zrobić w 3 miesiące bo od nowego roku kalendarzowego dostałam pracę w tamtej placówce. Potem etap rozwoju zawodowego, zmiana życia na inne miasto, potem kolejne studia a w trakcie poszukiwania nowych rozwiązań jako redaktorka. I tak w sumie toczy się wszystko jak sobie ułożę. Poszukuję pracy która mi odpowiada i którą mogę dzielić z wychowywaniem dzieci. I jak na razie się to udaje.

Odnośnik do komentarza

ciesze się z tymi co naprawdę lubią co robią... ja miałam wygórowane oczekiwania od siebie i tak naprawdę... skończyłam jako gastronomik, obecnie bez pracy:/ bo umowę miałam tylko do porodu i tak skończyłam...
A jak już zaczęłam to i skończę, bardzo chciałam być prawnikiem, nie wiem czemu ale bardzo mi się to podoba nadal, jednak nie poszłam na studia w tym kierunku, aby być kimś takim uważam że trzeba mieć "gadane" , a po drugie znajomości na takich pozycjach. ja niestety nie mam ani jednego ani drugiego...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze niedawno zastanawiałam się jak to jest możliwe, że tak bezsensu wygląda moja droga zawodowa. Studia techniczne, potem praca na budowie i zrobienie upragnionych uprawnień, by wreszcie zostać mamą i to wszystko stracić? No jako mama nie mogę jeździć w delegacje i siedzieć w pracy do nocy... I nagle znalazłam ciekawą pracę marzeń, w której wykorzystuję uprawnienia i mam stałe godziny pracy bez kilkudniowych delegacji oraz mogę się rozwijać . Układanka się ułożyła - wszystkie wcześniejsze decyzje okazały się trafione i potrzebne :) I wszystkim życzę, by mogli podobnie powiedzieć, a ja jestem dowodem na to, że marzenia się spełniają i że można osiągnąć to, co się chce.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...