Skocz do zawartości
Forum

Zachowanie czterolatka


Rekomendowane odpowiedzi

mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że dziecko po 3 tygodniach od niechodzenia od przedszkola uspokoiło się, jest fajniejsze dla innych, bardziej spokojne i ogólnei to mój syn - i teraz już wiem że wina to przedszkola bo panie, jak mąż poszedł po rzeczy dziecka nawet słowem nie spytały jaki jest powód - dla mnie to dowód tylko na to, że wiedzą że zrobiły źle.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

no pewnie Ula tylko nie koniecznie w takim samym wieku u mnie to było w wieku 3 lat wszystko sama i wszystko moje ale dzięki temu sama zaczęła sie ubierać i w ogóle zrobiła się bardziej samodzielna no i już jej przeszło ze wszystko jest jej ale teraz ma etap kłamania ale robi to tylko w stosunku do starszego brata zmyśla ciągle jakieś nie stworzone historie na jego temat żeby tylko został ukarany masakra normalna

Odnośnik do komentarza

Ulla
mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że dziecko po 3 tygodniach od niechodzenia od przedszkola uspokoiło się, jest fajniejsze dla innych, bardziej spokojne i ogólnei to mój syn - i teraz już wiem że wina to przedszkola bo panie, jak mąż poszedł po rzeczy dziecka nawet słowem nie spytały jaki jest powód - dla mnie to dowód tylko na to, że wiedzą że zrobiły źle.

no właśnie czasami tak jest niestety nie każdemu dziecku przedszkole służy wiem coś o tym i ty Ula też sie już o tym przekonałaś i wiesz co denerwuje mnie czasami jak ktoś mówi a twoje dziecko chodzi do przedszkola ? a ja na to że nie to ludzie są oburzeni jak to nie przecież dziecko jak nie chodzi do przedszkola to jest dla niego wielka strata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...