Skocz do zawartości
Forum

Kiedy zmieniacie ubrania zimowe na wiosenne?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chyba Nie mamy zbytnio do gadania- rządzi pogoda i tyle. Jak w lato bedzie -2 to nie ubierzesz grubo? Ubierzesz... To samo w zimę. Pamietam luty gdzie było koło 18 stopni i co miałam chodzić w zimowej kurtce? Nie -ubralam wiosenna. Wiec niestety na pogodę nie ma bata bo to ona rządzi.

Odnośnik do komentarza

Ulla
Dziewczyny ja z tą pogodą już nie mogę. Albo śnieg, albo prawdziwa wiosna. Sama dokładnie nie wiem jak się ubierać a co dopiero kiedy zmienić ubranie dla synka. Może wy mi podpowiecie czym się kierujecie przy decyzji zmiany ubrania zimowego na wiosenne?

ja ubranka wiosenne i zimowe trzymam razem (osobno tylko letnie), więc u dziecka nie mam z tym problemu, jak jest cieplej, to lżejsza bluza, jak chłodniej to rajstopki pod spodenki i ciepła bluza....a co do mnie, to teraz nie porządkuję swoich rzeczy, zrobię to po porodzie, jak będę bardziej wiedziała, co mi się przyda, a co nie...

Odnośnik do komentarza

a mój m zaczął wykańczać szafę w sypialni, sam składa i planuje półki wieszaki itd, więc w sumie to wczoraj musiałam poukładać swoje rzeczy, ale skończyło się tak, że odłożyłam te najmocniej zimowe i najmocniej letnie i mam teraz wszytsko takie przejściowe:) więc za jakiś czas czeka mnie kolejne porządkowanie szafy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...