Skocz do zawartości
Forum

My, mamy 40+


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
zajrzałam na chwilkę
my nadal u moich rodziców, dziś mam ciut luzu, tzn mniej bawię Adasia bo jest małżon, bo tak to mały marudny nie lubi z nikim tylko ze mną, więc ja ciągle z nim, no ale nic więcej zbytnio nie robię, no wczoraj rosołek ugotowałam, no i jutro będę ciasto piekła i 2 sałatki na sylwestra, chociaż spedzamy go tu z rodzicami ii siostrą no ale coś trzeba przygotowac do jedzonka
a we wtorek tak po 14 wracamy do siebie no bo w środę już do szkoły.

Odnośnik do komentarza

witam w nowym roku. zajadam torta, pije:kawa-woman:kawke....spalysmy z coreczka do 12:30 !!! braciszek jej ogladsal bajki juz z godzine przed nami, maz w pracy....a ja....
:zwyrazami_milosci:dziekuje Wam, chyba pomogly wasze pozdrowienia-juz lepiej ze mna. Zrobilam wczoraj nawet torta(ale ja to robie delikatny...z masa budyniowa,czekoladowe ciasto,owoce...mmmm) moze go kiedys tu zaprezentuje. ja nie mam recept, wymyslam rozne, inne za kazdym razem
Desery:galaretka, owoce i tez budyn,bo u mnie dzieci bitej smietany nie lubia,tylko odrobinke, polane czekolada na goroaco...
malzonek zrobil salatke, i nasze ulubione dodatki...na przywitanie roku szmpana...a Wy, czym sie delektowalyscie wczoraj wieczorem?
pozdrawiam pa pa

Odnośnik do komentarza

bede nudna, wcale nie wyzdrowialam. znowu mi gorzej-bylam u lekarza, okazuje sie ze to jakis paskudny wirus:36_2_43:myslalam, ze jak zwykle zaczely sie zatoki, tak mi sie wczoraj krecilo w glowie (nie tym razem)...ledwo zipie. moze mnie tak trzymac jeszcze z tydzien...

mam nadzieje, ze was beda chorubska omijac. pozdrawiam :Hi ya!:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...