Skocz do zawartości
Forum

Oglądanie bajek


Rekomendowane odpowiedzi

Asia tak około 13-14 miesiąca już oglądała bajki,ale to może dla tego że razem z siostrą
najpierw było to" aktywne" oglądanie,chwile popatrzyła ,trochę pobiegała ,potem znów na bajkę zerkała
w wieku 2 lat oglądała już z zaciekawieniem bajki Disney'a
ale ma kilka ulubionych które zna na pamięc,innych nie za bardzo chce oglądać
czasem jeszcze Mini mini ja zaciekawi

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Oliwka szybko bajki oglądała, tatuś ją częstował :Oczko: I bardzo je polubiła, w tym momencie lubi pooglądać jakieś ulubione, ale nie domaga się włączenia jak to było jeszzce jakiś czas temu. Nie powiem, przy marudnym dniu przez ząbkowanie bajki MI bardzo pomogły, bo jak Mała ogladała Baby.tv, to mogłam obiad przyszykować, bo tak to wisiała na mnie :Oczko: Teraz ładnie się bawi jak ja coś robię, więc bajki poszły w odstawkę, co mnei cieszy :D:D:D Ale jak widzi właczony komp, to domaga się ulubionych filmików na you tubie... Ale też już daje sobie przetłumaczyć, zę mama robi coś ważnego (siedzi na forum, hihi) :Oczko: Ona ogląda wtedy emotikony :hahaha:

Odnośnik do komentarza

jadzik
Oliwka szybko bajki oglądała, tatuś ją częstował :Oczko: I bardzo je polubiła, w tym momencie lubi pooglądać jakieś ulubione, ale nie domaga się włączenia jak to było jeszzce jakiś czas temu. Nie powiem, przy marudnym dniu przez ząbkowanie bajki MI bardzo pomogły, bo jak Mała ogladała Baby.tv, to mogłam obiad przyszykować, bo tak to wisiała na mnie :Oczko: Teraz ładnie się bawi jak ja coś robię, więc bajki poszły w odstawkę, co mnei cieszy :D:D:D Ale jak widzi właczony komp, to domaga się ulubionych filmików na you tubie... Ale też już daje sobie przetłumaczyć, zę mama robi coś ważnego (siedzi na forum, hihi) :Oczko: Ona ogląda wtedy emotikony :hahaha:

Mama spryciula :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Margeritka
ja właśnie bym chciała, zeby Ola już coś oglądała, bo teraz tylko mamam i mama i nie mogę nawet zjeść spokojnie, bo siedzi na kolanach i łazi za mną wszędzie...bajka by mi pomogła, zawsze to 10 minut do podszykowania obiadu czy pozmywania naczyć, albo dla mnie 10 wydechu...dzięki dziewczyny za odpowiedzi

To prawda.
Pewnie część aktywistek by mnie zbojkotowała, ale bajki potrafią być chwilą wybawienia dla umęczonej mamy :)
Teraz Kuba mało ogląda, bo ja w pracy, on w przedszkolu, więc popołudniami nadrabiamy ten czas i bajek nie ma, ale w trakcie siedzenia w domu na przykład w trakcie choroby można przynajmniej obiad szybki ugotować bez marudera uwieszonego u nogi :)

Odnośnik do komentarza

Stasiu zaczął oglądac jak miał ok. 2 latek i od razu potrafił skupić sie na dlugich bajkach, nawet godzinnych.
Dziewczyny maja 4 lata i do dziś nie obejrzały minuty bajki, totalnie je to nie interesuje, od razu wyłączaja tv, rzucają pilotem albo się leją.
Jedyne co oglądają to nagrane z p-kola filmiki z dnia babci, pasowania czy jasełek.:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
ja właśnie bym chciała, zeby Ola już coś oglądała, bo teraz tylko mamam i mama i nie mogę nawet zjeść spokojnie, bo siedzi na kolanach i łazi za mną wszędzie...bajka by mi pomogła, zawsze to 10 minut do podszykowania obiadu czy pozmywania naczyć, albo dla mnie 10 wydechu...dzięki dziewczyny za odpowiedzi


To prawda.
Pewnie część aktywistek by mnie zbojkotowała, ale bajki potrafią być chwilą wybawienia dla umęczonej mamy :)
Teraz Kuba mało ogląda, bo ja w pracy, on w przedszkolu, więc popołudniami nadrabiamy ten czas i bajek nie ma, ale w trakcie siedzenia w domu na przykład w trakcie choroby można przynajmniej obiad szybki ugotować bez marudera uwieszonego u nogi :)



Zgadzam się w 100%.
O tym ile dzieci oglądaja tv decydujemy my-rodzice. A pólgodzinny oddech od malych brękowtkow jest bardziej niż wskazany.::):

Odnośnik do komentarza

andzia
Stasiu zaczął oglądac jak miał ok. 2 latek i od razu potrafił skupić sie na dlugich bajkach, nawet godzinnych.
Dziewczyny maja 4 lata i do dziś nie obejrzały minuty bajki, totalnie je to nie interesuje, od razu wyłączaja tv, rzucają pilotem albo się leją.
Jedyne co oglądają to nagrane z p-kola filmiki z dnia babci, pasowania czy jasełek.:Zakręcony:

Syna koleżanki z pracy również bajki nie interesują w ogóle, ale za to ogląda w kółko film ze ślubu i wesela rodziców :hahaha:
W godzinną mszę wpatruję się jak urzeczony :)

Margeritka może też spróbuj :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
andzia
Stasiu zaczął oglądac jak miał ok. 2 latek i od razu potrafił skupić sie na dlugich bajkach, nawet godzinnych.
Dziewczyny maja 4 lata i do dziś nie obejrzały minuty bajki, totalnie je to nie interesuje, od razu wyłączaja tv, rzucają pilotem albo się leją.
Jedyne co oglądają to nagrane z p-kola filmiki z dnia babci, pasowania czy jasełek.:Zakręcony:


Syna koleżanki z pracy również bajki nie interesują w ogóle, ale za to ogląda w kółko film ze ślubu i wesela rodziców :hahaha:
W godzinną mszę wpatruję się jak urzeczony :)

Margeritka może też spróbuj :hahaha:


:sofunny:
My za tydzień idziemy na wesele i tez liczę na dluuugą plytę:lol:
Ale wyobraźcie sobie miny ludzi, którzy przechodza pod naszymi oknami a tam wiosna-lato "Przybiezeli do betlejem" slychac:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

andzia
Daffodil
andzia
Stasiu zaczął oglądac jak miał ok. 2 latek i od razu potrafił skupić sie na dlugich bajkach, nawet godzinnych.
Dziewczyny maja 4 lata i do dziś nie obejrzały minuty bajki, totalnie je to nie interesuje, od razu wyłączaja tv, rzucają pilotem albo się leją.
Jedyne co oglądają to nagrane z p-kola filmiki z dnia babci, pasowania czy jasełek.:Zakręcony:


Syna koleżanki z pracy również bajki nie interesują w ogóle, ale za to ogląda w kółko film ze ślubu i wesela rodziców :hahaha:
W godzinną mszę wpatruję się jak urzeczony :)

Margeritka może też spróbuj :hahaha:


:sofunny:
My za tydzień idziemy na wesele i tez liczę na dluuugą plytę:lol:
Ale wyobraźcie sobie miny ludzi, którzy przechodza pod naszymi oknami a tam wiosna-lato "Przybiezeli do betlejem" slychac:Zakręcony:

Oj tam, oj tam, nie tylko takie dziwactwa mają ludzie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Mój Kuba jeszcze bajek nie ogląda. Jedynie spojrzy sporadycznie jak cos intensywniejszego się dzieje. Za to uwielbia tanczyc przy czołowce "Pierwszej Miłości" i "Świata wg Kiepskich". jak tylko uslyszy ze sie zaczyna to leci z drugiego pokoju praktycznie biegiem zeby zdazyć potanczyc:D. Czolowka sie konczy to wraca do swoich zajęc:)

Zapraszam na bloga: www.szczescie-mamy.blogspot.com
Wszystko dla mamy i jej niesfornego szkraba.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vflouqfjnwhv.png

Odnośnik do komentarza

Oliwka to lubi jeszcze filmiki na komórce ze sobą w roli głównej :Oczko:

Margeritka- to czekamy ::): Oliwka "lubiła" Rammstein jak była mneijsza... Tatuś puszczał jej swoje ulubione zespoły i na ten najżywiej reagowałą, z radością :Szok: A teraz Arka Noego ::): Śpiewa "aguguagugu" i "siejejeje" ::):

Z bajek ogląda teraz Miś Mouki, agent Oso i mali einsteini na DisneyJunior, czasem dorę na nikleodion. A Wasze dzieciaki co lubią?

Odnośnik do komentarza

Hania z muzyki to wszystko byle tylko potańczyć,jak była mała i płakała to mój jej puszczał reggae i ona przy tym sie uspokajała a najlepiej lubi oglądać teledyski gdzie tańczą i ona ich próbuje naśladować,ostatnio oglądała z nami mam talent i dwóch chłopaków tańczyło a ona razem z nimi tzn małpowała ich,ze śmiechu to aż się popłakałam,a z bajek króluje malpka George i Elmo a na drugim miejscu,kucyki pony,truskawka (w zależności o czym dany odcinek jest).

Odnośnik do komentarza

beata122
Mój Kuba jeszcze bajek nie ogląda. Jedynie spojrzy sporadycznie jak cos intensywniejszego się dzieje. Za to uwielbia tanczyc przy czołowce "Pierwszej Miłości" i "Świata wg Kiepskich". jak tylko uslyszy ze sie zaczyna to leci z drugiego pokoju praktycznie biegiem zeby zdazyć potanczyc:D. Czolowka sie konczy to wraca do swoich zajęc:)

Mój mąż zaraził synka "Kiepskimi " i prawie codziennie ich ogląda A jak dorwie się do gazety z programem to mówi "Mamusiu szukaj kiepa "

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

jadzik

Z bajek ogląda teraz Miś Mouki, agent Oso i mali einsteini na DisneyJunior, czasem dorę na nikleodion. A Wasze dzieciaki co lubią?

U nas szał na Krecika jest ostatnio, i to w kółko jeden odcinek by oglądał gdzie się Krecik farbami wysmarował :hahaha:
A tak poza tym to wszelkie z pociągami, czyli Stacyjkowo i Tomek i przyjaciele.
I jeszcze Świnkę Peppę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...