Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz tez byłam na zielonej wyspie-moja siostra już tam 7 lat przebywa. Ja mogę sobie wyjechac gdzieś nawet na kilka miesięcy ale nie na stałe-jednak jestem po trosze taką niepoprawną patriotką :Oczko:
dla mnie własnie w ojczystym kraju mieszka sie najlepiej. Mam tutaj kochana rodzine, pracę, szczęście....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

majeczka
oo a witam emigrantke ja tez ponad 4 lata tu jestem i tez nie widze sie jak by to bylo wrocic....

Co ty tle skrobiesz szalona! Jestes na kazdym watku? hihihiihi

hehehe na kazdym nie..........ale wystaczy wejsc na nasze sierpniowkowo-wrzesniowe dzieci z 2007 roku to my tam klepiemy jak szalone :) 1800 stron hehehehehe do tego irlandia i nieirlandzkie dziewczyny :) i teraz Wy mamuski :)

Ja niby tesknie za rodzina itp ale miejsce moje przy ukochanym a on tutaj wiec i ja :) aha ...egoistka wyszla ze mnie ---> i nasza kochana coreczka!!!:36_27_5:

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki Wy tu tak po nocach wysiadujecie... ja o 20:00 w lozeczku... :wstyd:
no ale ja zmeczona jezdem to co mam zrobic hehe... jak sie nie wyspie to potem caly nastepny dzien kicha... zmeczona sie slaniam po domu, rece sie trzesa... czuje sie jakbym pochlala...

Ja tez za granica 2,5 roku, ale do Polski jak bym miala wrocic to bylabym glemboko niesatofolona ;)

http://www.ticker.7910.org/an1cCx00aTD0012MDAwOTI1N3wwMDAwNTU0ZGF8SmFzb24gaXN0IA.gif

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry

Milej soboty mamuski.....
majeczka a maz skad??? jesli wolno spytac ??

ileene ano co robiic......milo sie gaworzy z najfajniejszymi 81 :D a ciebie w ktorym kierunku wywialo ??

Ja uciekam do pracy......a nie chce mi sie jak 150 ale takie zycie.........maz w 2 miejscach nie moze byc a kontrakty ktos musi zalatwiac :D :lol:

Zatem...komu w droge.....buzki:36_3_13:

Odnośnik do komentarza

Witam w sobotni poranek
ja rzeczywiście dzisiaj pospałam-obudziłam się po 9-tej :Śmiech: na szczęście synus też dosyc długo spał więc nie mam wyrzutów sumienia. Poza tym jest bardzo zadowolony bo w nocy była u niego wróżka-zębuszka :Oczko: no i oczywiście zostawiła prezent za pierwszy usunięty mleczny ząb :36_7_8:
mężus jeszcze śpi po nocy spędzonej w pracy a my dopiero po śniadanku. Za oknami szaro i ponuro ale mamy dzisiaj w planach wypad na zakupy :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

ileene
A mnie to tak drogie panie wywiewa czasem, bo ja mam nazwisko pochodne od slowa wywiac i dlatego :LOL:

A tak powaznie to moj syneczek przechodzi okres leku przed samotnoscia i normalnie nic nie moge zrobic...
Anya a ten prezent to jeszcze przemysl, bo potem maly bedzie chcial wszystkie zeby usuwac... ;D
:sofunny: :sofunny:
no niestety już za późno-wróżka w nocy była i prezent zostawiła. Ale nie będzie tak źle-nie sądzę aby aż tak polubił usuwanie zębów :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!! Nie zapomniałam o Was, tylko musiałam nadgonić papierkową robotę dla szefowej, a że to straszne bzdury, to mi strasznie nie szło. Ale przysiadłam wczoraj i skończyłam, alleluja!!!
Może teraz uda mi się coś więcej tu posiedzieć. Niestety wieczorami, kiedy Wy tu sobie piszecie, ja jestem do niczego, bo powrócił stan z początku ciąży, tzn. o 19 film mi się urywa i smacznie śpię. Będę w dzień nadrabiać:P
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Maka
Cześć dziewczyny!!! Nie zapomniałam o Was, tylko musiałam nadgonić papierkową robotę dla szefowej, a że to straszne bzdury, to mi strasznie nie szło. Ale przysiadłam wczoraj i skończyłam, alleluja!!!
Może teraz uda mi się coś więcej tu posiedzieć. Niestety wieczorami, kiedy Wy tu sobie piszecie, ja jestem do niczego, bo powrócił stan z początku ciąży, tzn. o 19 film mi się urywa i smacznie śpię. Będę w dzień nadrabiać:P
Pozdrawiam:)

Maka doskonale Ciebie rozumiem. Ja też tak mam-no może nie o 19-tej. Wczoraj był wyjątek. Cały dzień łeb mi pękał więc na wieczór zrobiłam sobie taką słabą kawkę i..... to mnie postawiło na nogi prawie do północy :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

ileene
Dziewczyny to my tu chyba musimy zrobic grafik dyzuroof :D
Ja i Maka do 19:00, bo ja tez 20:00 dobranoc wszystkim jak juz pisalam... a Wy od 19:00... hahaha...

Kuna, ale nie, bo sie mijac bedziemy... to ja juz nie wiem ... :36_11_1:
ciężki orzech do zgryzienia :Oczko: ale rocznik '81 jest kreatywny także na pewno cos wymyslimy-z czasem :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

no ja to w ciągu tygodnia moge byc dostępna od rana do godzin popołudniowych-oczywiście nie non stop ale mogę w miarę możliwości dostosować się do Was :Śmiech:
natomiast w weekendy bywa róznie-często spędzamy je ze znajomymi, na zakupach lub rodzinnie w domowym zaciszu po całym tygodniu. A jak u Was?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...