Skocz do zawartości
Forum

Z dzieckiem nad morze


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
Gosia my jeździmy z Małopolski i nocą naprawdę nie jest źle :)

A za dziecięcych lat jeździliśmy z rodzicami właśnie z Podkarpacia i to do tego maluszkiem :yyy: Spałyśmy z siostrą we dwie na tylnym siedzeniu, obstawione torbami, to były czasy :hahaha:

maluch..hehehe mój kolega miał pierwszy samochód malucha, po częsci jeżdził na Ślask z Krakowa, a maluchem jeździł ze znajomymi na narty, torby wszędzie a narty na gorze, kosmos:D

Odnośnik do komentarza

Ceny biletów nad morze są bardzo niskie i ja lubię w ten sposób podróżować. Jadę do Gdyni z południa Polski, a potem busem do Władysławowa. Z dzieciakami wcale się nie męczę. Na plażę zabieram niezbędne rzeczy http://dowiedz-sie.com.pl/wybierasz-sie-na-plaze-sprawdz-co-ze-soba-zabrac/ żeby maluchy miały komfort i tyle. Aktualnie szukam większej walizki, ale jestem dobrej myśli, bo widziałam fajne na nokaut.pl

Odnośnik do komentarza

myśmy nad morze (sanatorium) za każdy razem ( raptem 2:P) jechaliśmy pociągiem w wagonie sypialnianym przez tą najdłuższą trasę jednym pociągiem ..raz też z wózkiem-parasolką i za każdym razem mieliśmy dodatkową parę rąk do ogarnięcia wszystkiego ..chociaż ostatni raz powrót już był tylko w 4.. ale bez wózka wtedy już..jakoś dało się radę o dziwo.

Odnośnik do komentarza
Gość karuńka

kurczę, moje dzieciaki to czy do samochodu czy do pociągu się spakuje to tylko ruszy a one już śpią :D a nad morze do Międzywodzia gdzie jeździmy mamy kawałem bo 9h, a jak dojedziemy to tylko zostawimy rzeczy w pensjonacie Pogodna 1 i już jest pełna plażowa gotowość i są nie do zatrzymania :P

Odnośnik do komentarza

Ja moje zabieram nad morze, ale za granicę. Mają 6 i 3 lata. W tym roku byliśmy na Wyspach Kanaryjskich z Itaką i było super. Tylko trzeba mieć sprawdzone biuro podróży i dobry hotel. My korzystamy też z organizowanych animacji (Itaka ma Klub Przyjaciół ze Scooby -Doo), wtedy nawet udaje mi się książkę poczytać, albo na masaż pójść :)

Odnośnik do komentarza

ja z dzieciakami moimi jeżdżę nad morze co roku bo to nasz ulubiony zdecydowanie kierunek, wybieramy nasz już świetnie sprawdzony http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce bo mamy pewność standardu a to szczególnie przy wakacjach z dziećmi jest jednak ważne, co więcej jak nie ma pogody to się zawsze można powylegiwać w spa więc czego chcieć więcej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...