Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione sklepy z modą ciążową ;)


azajac

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłam takiego wątku tu na forum, a pomyślałam, że warto by było podzielić się z innymi przyszłymi mamami adresami sklepów do których warto wybrać się po odzież ciążową. Ja osobiście lubię Maximus Fashion Center ze względu na duży wybór i bardzo przystępne ceny.. A Wy? Które sklepy albo marki polecacie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jak ubierałyście się lub ubieracie będąc w ciąży? Chyba nie da się zaprzeczyć, że najważniejszym
aspektem jest wygoda, prawda? Ja ostatnio upolował kilka ciuszków a tym tuniki ciążowe i sukienki  [reklama usunięta]  . Właśnie w tego typu braniach mi najwygodniej. Wystarczą legginsy albo zwykłe rajstopy i tyle. Przed ciążą chodziłam głównie w spodniach, ale teraz nie mogę się do nich przekonać. Jak było u was?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Czym się kierujecie podczas zakupów odzieży? Na co zwracacie największą uwagę? Raz na jakiś czas przegląd różne oferty sklepów internetowych z odzieżą dla kobiet oraz mężczyzn. Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę sklep 1but , gdzie często można trafić na liczne promocje. Co Wy sądzicie o ofercie tego sklepu internetowego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...