Skocz do zawartości
Forum

Prezenty na roczek


Rekomendowane odpowiedzi

Gość juleczka888

Ja kupowałam teraz chrześniakowi na urodzinki zestaw ubranek z Psoty: śpiochy, spodenki, koszulki. To polska marka z świetnym składem ubranek, więc mama była zadowolona a ubranka zawsze się wykorzysta ;))

Odnośnik do komentarza
Gość urszulaula

Ja kupowałam ostatnio na chrzciny siostrzenicy zabawki edukacyjne z swierzaki.pl. Siostra sama zaproponowała taki prezent, więc miałam o tyle łatwiej, a małej bardzo przypadły do gustu i później się nimi bawiła więc prezent udany

Odnośnik do komentarza

Ja na roczek wybieram przyjemne z pożytecznym, czyli zabawki edukacyjne :) Myślę również, że dobrym pomysłem mogą być książeczki. To takie dwa w jednym, z jednej strony kolorowe obrazki a z drugiej kontakt z mamą podczas czytania. To ma ogromny wpływ na rozwój maluszka. Ale sama książeczka to trochę mało na prezent na roczek, więc można dokupić jakąś zabawkę - ja akurat kupuję w Esach Floresach https://www.esyfloresystore.pl/ , bo mają naprawdę śliczne rzeczy dla dzieci - od ubranek po zabawki a wszystko z atestem, co jest dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Gość gosia-malgorzata

~juleczka888
Ja kupowałam teraz chrześniakowi na urodzinki zestaw ubranek z Psoty: śpiochy, spodenki, koszulki. To polska marka z świetnym składem ubranek, więc mama była zadowolona a ubranka zawsze się wykorzysta ;))

Znam Psoty i rzeczywiście fajny pomysł na prezent ;) Kupowałam dla synka parę ubranek i świetnie mi się sprawdziły, długo je nosił i były nie do zdarcia. I kolory rewelacja.

Odnośnik do komentarza

Takie maluszki chętnie się bawią zabawkami edukacyjnymi. Kupiłam swojej chrześnicy na roczek pluszowego pieska sensillo. Na jego korpus można nakładać obręcze, a w główce jest ukryta grzechotka. Dzieciątko ćwiczy w ten sposób motorykę małą, a całość jest elegancko zapakowana na prezent i gotowa do wręczenia 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...