Kącik dla mam

Dla młodych mam, które szybko musiały dorosnąć :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wiecznie pozytywna

wiecznie pozytywna

Ja też miałam wczesne początki. Ksawery urodził się, gdy miałam ledwo 18 lat. Nie spodziewałam się kompletnie, jak moje życie się wówczas zmieni. Klasa maturalna, multum nauki a tu nagle taka wiadomość...Wychowując dziecko kończyłam jednocześnie studia, bardzo wspierali mnie rodzice i partner. Wspólnie daliśmy radę, a moje dziecko choć kompletnie nieplanowane to moja radość i siła do życia :)

51409 wiecznie-pozytywna Kobieta, 35 lat, Warszawa
~studentkapoloznictwa

~studentkapoloznictwa

Szanowne Panie,
mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
Pozdrawiam

grammaryn

grammaryn

Witajcie mamusie. Zacznę od początku, urodziłam swoją córkę w wiek 17 lat i choć dziś mam 20 pamiętam jak samotnie potrafi czuć się taka młoda dziewczyna, gdy nie ma wsparcia. Jak bardzo potrzebuje rozmowy z kimś kto zrozumie i nie będzie traktował z góry. Parę miesięcy temu wyjechałam z chłopakiem i córką do Niemiec i zostałam autentyczną kurą domową. :) Jak każdy jednak czasem potrzebuje kontaktu z drugim dorosłym człowiekiem, a teraz także z rodakami. Postanowiłam założyć blog, gdzie właśnie na temat młodego macierzyństwa będę się wypowiadać i pokaże, że mówienie o nastoletnich mamach jako tych złych nie jest prawdą i potrafimy być wspaniałe w tej roli. Mam nadzieję, że ze chcecie zajrzeć i podzielić się opinią. Na blogu również podany jest kontakt do mnie, więc jeśli któraś z Was jest właśnie młodą mamą albo jeśli znasz takie dziewczyny to chętnie wysłucham i w miarę możliwości pomoge, odpowiem też na pytania. A może wpadnie Wam do głowy, o czym powinnam albo warto napisać. Koniecznie piszcie, a może znacie albo same prowadzicie blogi na ten temat i podzielicie się linkami?

http://www.grammaryn.blogspot.com
Mój blog, serdecznie zapraszam.

51781 grammaryn Kobieta, 23 lata, Białystok
barbaraaaaa

barbaraaaaa

świetny pomysł, warto wesprzeć na duchy młode mamy i pokazać im że dadzą radę.

2515 barbaraaaaa Kobieta, 30 lat, Lubelskie
Blob

Blob

Mam 20 lat i 6 miesięczną córeczkę. Zostałam sama z Nikola gdy miała miesiąc. Za rok zaczynam studia. Mała do żłobka a ja na wykłady. Zapewne pedagogika :). Jakoś trzeba sobie radzić. Nie ma co się załamywać ;)

53659 blob Kobieta, 23 lata, Ełk