Skocz do zawartości
Forum

nocne karmienie


agulka403

Rekomendowane odpowiedzi

moja córeczka ma przeszło dwa i pół roczku i nadal je w nocy i to bardzo dużo 3 butelki albo i wiecej próbowałam w różny sposób ja oduczyć jeść w nocy podając herbatki grysik geste kaszki ale nic nie dziła do tegp karmie jeszcze drugą kilkunasto miesięczną córeczkę wię kazda noc jest dla mnie koszmarem bo jak skończy jedna jeść to zaczyna druga i tak w kółko albo jednocześnie od lutego 2008 r nie przespałam ani jednej nocy to nocne karmienie mnie wykańcza a po takiej nocy muszę jeszcze wstać do pracy proszę o rady jak oduczyć nocnego karmienia bo moje dziecki co sie obudzi woła butelkę dodam ze smoczka nigdy nie miała czekam na jakieś rady bo mam już dość

Odnośnik do komentarza

Moja córka tez długo się budziła na mleczko i oduczyłam ją nocnego karmienia w kilka nocy, niestety przepłakanych ale warto było się przemęczyć ;)

No więc stopniowo rozcieńczałam jej to nocne mleczko czyli zamiast 6 miarek na 180 ml mleka dawałam tylko 4 pierwszej nocy....3 kolejnej...a następnej tylko 1 miarkę, więc prawie wodę. Mała płakała, buntowała się bo jej nie smakowało. Ale jak kolejnej nocy dostała tylko wodę, chwile popłakała i zasnęła, potem może jeszcze raz się obudziła, znów dostała wodę a potem juz nie wstawała na jedzonko :)

Ona miała wtedy właśnie kilkanaście miesięcy jak twoja młodsza, bo mi wydawała się, że to już za duże dziecko na nocne jedzenie więc może i młodszej postaraj sie odstawić nocna butlę to w końcu się wyśpisz ;)

Powodzenia !

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

agusia20112
no to nieciekawie
ja też karmi moja 16 miesięczna w nocy...ale ona doi cyccka i też chcę ja odłuczyć,tyle mam lepiej,ze nie pracuję
mam nadzieję,że uda sie znaleść jakiś sposób

tez karmilam piersia coreczke i te chcialam oduczyc i udalo mi sie oczywiscie to trwalo kilka dni .kupilam butelke z silikonowym smoczkiem ksztaltem przypomina piers wiec mozna dziecko nabrac no ale dzieci nie sa az takie glupie wiec piers dawalam troszke possala i wlozylam jej bytelke do buzki pila pila i placz ...ona chce cyca to dalam cyca troche possala i znowy zamienilam i tak caly czas robila az sie nauczyla ze trzeba pic z bytelki a w nocy tylko cyc no az mi sie pokarm nie skonczyl pozniej to juz tez byteleczka ale tylko ta z silikonowym smoczkiem bo z zwyklej nie umie pic.czesto tez sciagalam mleko i jej dawalam z butelki .powodzenia :=):lezak::dzidzia_mis:[img]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...