Skocz do zawartości
Forum

Mamusie rocznika 2008


Rekomendowane odpowiedzi

u nas z mową ciężo :Real mad:

bardzo dużo mówi ale zazwyczaj końcówki wyrazów, więc musimy sie domyślać
np
skarpety - pety
policjant - icjant
picie - icie
plac zabaw - abaw
i takich wiele jeszcze

Moj m zaczyna juz sie wkurzac i tłumaczy małemu że go nie rozumie i musi wyraźnie mówic ale Oskar ma to gdzies :Real mad:

Myśle ze tez ma na to wpływ to że chodzi do przedszkola (w szwecji) a tam mowia po szwedzku wiec mu troszke trudniej

no i niestety u nas tez problem nadal z nocnikiem
wie jak ma wołac i gdzie ma robic
a pytany czy bedzie wołał i czy bedzie robił na nocniczek odpowiada zdecydowanie NIE
I niestety juz nie mam siły na to by go uczyć

Odnośnik do komentarza

oj jak ja bym chciała żeby mój mały chociaz tak mówił :nie_mam_pojecia: odrazu mówie że zle nie masz. a z nocniczkiem u nas tez kiepsko głównie przez to że w zaden sposó b nie powie że chce siusiu,a poza tym jemu wogule zasikane majtki nie przeszkadzaja bawi się dalej :( dlatego sama co jakies 2 godzinki go wysadzam czasem częściej czasem dłużej zależy ile pije.

Odnośnik do komentarza

barbaraaaa mojemu majtki mokre bardzo przeszkadzaja dlatego awanturuje sie jak chce mu je ubrac bo on chce pampersa.
Ja dla wlasnej wygody mu go ubieram bo nie mam sily co chwile zmieniac majtki i latac i myc podlogi.
Ostatnio jak go uczylismy to w ciagu 2 godzin 5 razy sie posikal w gacie :Real mad:
Mialam takiego nerwa ze nie wola ze zaczelam mu spowratem pampersy ubierac.

Odnośnik do komentarza

U nas pampersy sa aby na noc i szczerze mówiąc to niechętnie on je zakłada,ale ja mam 100000000000% pewnosci że w nocy nawet jesli zasika sie po pachy to sie nie obudzi a o wstaniu i poinformowaniu że chce siku mowy nie ma więc mu je zakładam, a tak w dzień to tylko jęsli gdzieś z nim ide ale to aby np na zakupy,lepiej żeby w sklepie podłogi nie osikał albo cos gorszego :)

Odnośnik do komentarza

witam...

ja tez jestem mamą chłopczyka z 2008 roku i teraz urodziłam drugiego synka...
na forum ogólnie jestem od kiedy byłam w ciazy z drugim bablem ale do was jakos nie zagladnełam az do dzis...

Sebastian to naprawde zywe dziecko wszedzie go pełno, non stop cos robi, psoci....
z pieluszek nie korzystamy od pazdziernika czyli jak miał 2 lata i ok 4 mieisecy to przeszlismy na sikanie do nocnika a teraz to juz nawet nie na nocniku nie siedzi tylko do duzego kibelka sika i kupke robi, ale nie powiem bo czasami zdarzy mu sie zapomniec i osikac szczególnie na polu jak czasu nie ma i jak zajety jest bardzo zabawą

co do mowy to pogadac z nim mozna juz jak z dorosłym człowiekiem choc ma jeszcze kilka słów które przekreca a my smiejemy sie z tego

KATALOG AVON ZAPRASZAM
http://www.pl.avon.com/PRSuite/custonlineOrderEBrochure.page?custRepOrdr=1&acNo=MTYwMjUzMzU=&source=RFlNQ1VSTA==

http://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0avfuc2f12.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0ahg4mj4as.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...