Skocz do zawartości
Forum

błagam o pomoc i poradę...wyniki hormonów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 27 lat i od lat zmagam się z PCOs i otyloscia. od 3 lat z przerwami z mezem staramy sie o malenstwo. ostatni prawie rok brałam clostylbegyt, lamettę, lamettę z gonalem, sam gonal, metforminę.... rozne byly dawki i połączenia tych leków i nic nie pomagało na rośnięcie pęcherzyków. :( wczesniej bylam u endokrynologa ale sie okazalo ze to endokrynolog ginekolog i wzial mnie tez na clo zamiast mi pomoc ogarnac moj zabojczy testosteron. Ostatnia mialam cala game roznych badan ktore zaraz podam. NIe wiem co robi dalej , do kogo sie zglosic zeby mi pomogl ;( w zeszlym roku schudlam prawie 20kg ale to tez nic nie dalo.
moje wyniki
2 dzien cyklu:
17-OH progesteron 3,82
FSH 3,75
LH 8,69
Estradiol 67,33
7 dzien cyklu:
ALT 25
AST 19
TSH 1,820
FT3 3,19
FT4 1,04

11 dzien cyklu:
Androstendion 6,64
testost. wolny 5,6
testosteron 0,97
vit, D 25,2
AMH 14,9
anty-TPO 10,98
Insulina 22,8

23 dzien cyklu:
Prolaktyna 18,59

Dodam ze w 9 roku zycia dostalam juz miesiaczke, przez lata nie dostawalam nigdy sama z siebie okresu i bylam na rozniastej antykoncepcji w ramach ogarniecia troche hormonow... mam tez straszny tradzik i oczywiscie mase klakow tam gdzie u kobiety byc nie powinno.... Naprawde nie wiem co mam juz robic i do kogo sie zglosic zeby ktos mi pomogl. Kiedy robilam badania nie bralam zadnych lekow.Badania byly robione w lipcu od tamtego czasu nic nie biore i o dziwo w zeszlym miesiacu po raz pierwszy od dlugich lat dostalam sama z siebie okres ale zalewalo mnie 3 tygodnie bardzo obficie. Od wczoraj o dziwo znow plamie i nie wiem czy organizm sie poprostu czysci czy po tych wszystkich eksperymentach nieudanch cos mu sie porobilo... Bardzo prosze o jakakolwiek pomoc, porade, czy ktoras z Was miala bardzo podobna sytuacje, gdzie mozna sie zglosic albo zeby ktos z Was mnie mogl jakos nakierowac.... naprawde juz sama nie wiem... z gory dziekuje za pomoc !!! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...