Skocz do zawartości
Forum

Morfologia/Osłabienie


Gość And000ej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , może zacznę od początku w lutym obecnym roku dostałem silnej Alergii skórnej na głowie strasznie spuchła mi prawa strona twarzy powiększyły się węzły chłonne również z głowy niczym przez kratery wylewała się surowica , dostałem jako *pilne* od lekarza rodzinnego, skierowanie do dermatologa ,pojechałem do szpitala dostałem zastrzyk ze sterydów a Lekarz wypisał mi sterydy doustnie i na skórę oraz tabletki przeciw alergiczne, jak i wodę bromową , lecz niestety nie pomagało ,udałem się po miesiącu do prywatnego dermatologa przepisała mi na skórę *Locoid* pomogło skóra się zasklepiła , lecz dalej powstawały na skórze głowy bąble lecz wyciek ustąpił, po jakimś czasie zauważyłem że na skórze głowy zanika mi to lecz zlewa się na inne kończyny ciała, palce dłoni, okolice stawów łokci, łydka itp (są to raczej skupiska jak by małe czyraki) byłem u lekarza uznała to za zapalenie mieszków włosowych i wydała mi lek przeciwbakteryjny ,(nie stosowałem) ponieważ ? dwa tyg zrobiłem morfologie chciałem sprawdzić jak mój organizm po wszystkich lekach reaguje (miałem pełna morfologię/OB,próby wątrobowe,oraz TSH wyniki poniżej :

Tekst linka
Tekst linka

na wynikach widać tylko podniesione Monocoty aż 19% na 10%
mam czym się martwić ? lekarz rodzinny powiedział że nie

Lecz od 4 dni dziwnie się czuje , mam lekkie zawroty głowy nie mogę utrzymać równowagi do końca strasznie bolą mnie kości i stawy, kończyny są cieżkie , promieniują jest to tępy ból, zwykłe tabletki nie pomagają oraz gripexy , czuję się zmęczony/osłabiony, jutro idę do lekarza , czy ten stan może być spowodowany podniesieniem monocytów ?

Dziękuje za wszelakie odp :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...