Skocz do zawartości
Forum

Proszę o poradę - omdlenia/utrata przytomności - wyniki


Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy mojej mamy
która cierpi na dość częste migreny (ja i siostra również)
chociaż mnie nie dopadają tak często,mam rzadkie ale silne napady trwające nawet 2 tygodnie.Moja mama jakieś 2 lata temu miała eeg i wyszły jakieś zmiany ale jej neurolog nic na to nie przepisał...zaczęły się sytuacje w których mojej mamie robi się ciemno przed oczami,ostatnio 2 razy upadła,zdarła skórę z nogi i zaczęło jej to brzydko wyglądać...lekarz coś tam przepisał do stosowania miejscowego i olał sprawę. Powiedziałam jej by porobiła badania
i nie wygląda to źle,mocz ok pomimo że są tam pasma śluzu ale tu wygląda jakby mocz został źle pobrany.
PLT podwyższone o 112 ponad normę
cukier o 2 ponad normę
mocznik o 14
bilirubina podwyższona o 16
kreatynina,alat,aspat,żelazo,ob norma
cholesterol podniesiony o 20

co do tej rany to noga spuchła i porobiły się dziwne czerwone plamy,jedna niebieska wygląda jak dziwny siniak...jakie badania można jeszcze wykonać w tym kierunku,martwi mnie to że morfologia nie wygląda aż tak źle przy takich objawach jakie ma,dopiszę że mama ma skoki ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Gość Mariola Wot

Może to jest jakiś problem neurologiczny? Wydaje mi się, że warto do niego podejść kompleksowo. W Warszawie mogę polecić neurologa w klinice psychomedic. Zarejestrować można się telefonicznie 22 253 88 88. Jeżeli on nie rozwiąże wprost problemu, na pewno pokieruje tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...